Strona 54 z 64 PierwszyPierwszy ... 4445253545556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 637
  1. #531
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Można w zakładce Group w ustawienieach HUDa zaznaczyć opcję Popup: None i wtedy po kliknięciu w statystyki nie pokaże się ta ramka i można używać przycisków.
    Natomiast nie mogę znaleźć możliwości zmienienia położenia statystyk względem pozycji gracza, a to by się przydało... Poza tym działa fajnie.
    Wystarczy prawym przyciskiem myszy przesunąć gdzie się chce. Potem save layout i już zostanie

  2. #532
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    7
    Siema wszystkim 20 min temu sciągnołem PT ver 3 TRIALA .
    Jakie statystyki mam właczc bo mam tylko pokazane VP , PR i AF . Gdzie mozna znalesc historie rąk z stolikow 10 NL i 25 NL ? ,
    Z gory dzieki .

  3. #533
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    a czy mógłbyś zacząć grać w pokera.

    wtedy automatycznie wyświetlą sie statystyki VP$P/PR/AF a jak przejdziesz spowrotem do PT3 i klikniesz na swój nick to zobaczysz całą historię.

    na prawde nic trudnego.

  4. #534
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    7
    Yarek to pisze ze mi sie wyswietlaja statystyki jak gram VP$P/PR/AF ale w opcjach jest wiecej i nie wiem co jeszcze właczyc . W koncu 60 dni za darmo to moze kupie jak zacznie zarabiac na siebie .

  5. #535
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186

  6. #536
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    7
    Wielkie Dzieki !

  7. #537
    czytałem artykuł Górala tak samo forum Pokertracker3 ale dalej niemoge rozwiązać problemu nie moge znaleźć swojego nica podczas sesji naPT3 są inni gracze z którymi gram przy stole lecz nie moge znaleźć mojego nicku nie jest on kompletnie wyświetlany ?

  8. #538
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Jak zrobić żeby PT2 odróżniał stoły 5max od 10osobowych ? (ONGAME)

  9. #539
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    w PT2 chyba nie da się nic zrobić, ale można upgradować do PT3 który odróżnia
    pozdr. kabo

  10. #540
    witam, sciagnalem pt3 trial, wsrod pokerroomow nie ma boss media, mianowicie paradise poker, pt3 nie obsluguje bossa, czy trzeba cos pozmieniac z gory dzieki za odp.pzdr