Strona 52 z 64 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 637
  1. #511
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    W drugiej bazie są prawdopodobnie dane, które są później wyświetlane w PT po przetworzeniu HH. Czyli statystyki sesji, graczy itd.
    Ale tak czy inaczej to nie ma żadnego znaczenia dla konwersji, ponieważ PT robi to automatycznie w jednym ruchu. Weź tylko pod uwagę, że konwersja 50k rozdań na pewno trochę potrwa.

    pozdr .kabo

  2. #512
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    12
    Witam

    Zakupiłem ostatnio paha i mam problem ze wskazaniem bazy w PT,
    po ustawieniu w pahu "track.mdb" pojawia się błąd :
    "Unable to load OnGame skin hands"

    Z góry dziękuję

    pzdr. Jaro

  3. #513
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Chcialbym sie dowiedziec czy PT3 jest kompatybilny z BM, bo za....nie moge sciagnac rak, ciagle "Unrecognized file format", format plikow to xml. Jakies latki, cos gdzies w ustawieniach, etc.?

    pozdro

  4. #514
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez pershing Zobacz posta
    Chcialbym sie dowiedziec czy PT3 jest kompatybilny z BM...
    nie jest
    http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php
    pozdr. kabo

  5. #515
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Zajrzałem do C:\Program Files\Poker Tracker V2
    są tam następujące bazy danych które otworzyłem zwykłym MS Accessem:

    hhdb.mdb 119 MB to spis wyłącznie rąk, ich numerów, stawek i bilansu rozdania (bez detali rozgrywania, kto ile miał, co dostał i jak zagrał)

    ptrack.mdb 312 MB tu jest cała reszta, jakie karty, jakie roomy, nicki graczy, sesje i turnieje, dziwne że zajmuje tylko 3x więcej.

    ale jest jeszcze w tym katalogu: ptregv2.mdb zajmująca zaledwie 120 KB i jak próbuję to otworzyć w accessie to pyta mnie o hasło, utworzone najprawdopodobniej w tym samym czasie co pierwsza baza, ktoś ma pojęcie co to i jakie może być hasło?
    nie przypominam sobie żebym tam jakiekolwiek ustawiał!

    EDIT: już wiem co tam jest, znalazłem hasło. Po prostu numer ID i key. No i liczba granych rąk która wynosi 0 jak mamy zarejestrowaną wersję.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 17-06-2008 o 05:25

  6. #516
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Nie no, po upgradzie softu bossmedii POTWORNIE mi laguje, nie daje się grać, bez kitu. A kompa mam raczej dobrego Athlona 2GHz i 1Gb ramu. Przedwczoraj jeszcze chodziło

  7. #517
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    2
    A ja proszę o pomoc. Nie importuje mi wszystkich rąk z PokerStars. Mój angielski nie jest perfekcyjny zdaje się że wszystko jest zgodnie z instrukcją, jednak importuje mi tylko część rąk

  8. #518
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    wie ktoś jak ustawić filtry abym dostawał statsy np tylko z wybranego sita? Byłbym wdzięczny za pomoc.

  9. #519
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Co to jest Donk raise at flop, turn, river ?

  10. #520
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Będzin
    Posty
    21
    posiadam zarejestrowany PT3, gram na Everest Poker, wszystko smiga oprocz huda, nie wyswietla mi wogole statystyk na stolach nie mam pojecia dlaczego?
    Na stronie pisze ze nic nie trzeba kombinowac do huda, statystyki mi normalnie pobiera, table tracker dziala tylko mi hud nie dziala :<
    Wie ktos jak rozwiazac ten problem?
    Prosze o pomoc