Strona 51 z 64 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 637
  1. #501
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Czy moglby mi wytlumaczyc ktos ocb? Wplacilem jakis hajs na PS i chcialem sobie pograc z PT oraz PAHUD wszystkie sciezki poustawialem ale przy imporcie jest taki komunikat

    "Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 7 file(s) read - 0 new hand(s) were imported."

    Pahud tez nie wyswietla prawidlowo. Importowane sa jakies znikome rece HELP?

    Mam PT ver 2.17.01g


    Wystarczylo nagranie nowej latki na PT2
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 14-05-2008 o 12:41

  2. #502
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    20
    Wyświetla wam PT 3 statystki na evereście?

  3. #503
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez ziomal726 Zobacz posta
    mam problem , nie importuje mi rak z evp ?
    Musisz spatchować PT i powinno śmigać.

    Pozdro

  4. #504
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ktos mi poradzi czy da rade wczytac przez PT3 pliki Hand history zapisane w jezyku polskim ?? dopiero co zakupilem PT3 i zorientowalem sie ze nie wczytuje tych plikow ktore mam zapisane w jezyku polskim (zdecydowana wiekszosc niestety)takze moja baza danych skladac sie bedzie ze 100 rak a nie 10tys.
    jezeli to nie mozliwe to czy poker stars moze mi wyslac w plikach txt ponownie historie juz w jezyku angielskim????

  5. #505
    czesc... gram od niedawna w pokera... zainstalowalem sobie poker trackera chcialem wrzucic historie rak z Paradise Poker i mi wyskakuje blad ?? ni znajduje rak.. co mam zrobic poradzcie... chcialem zobaczyc swoje statystyki jak gram a tu nic

  6. #506
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Cytat Zamieszczone przez maga Zobacz posta
    Wyświetla wam PT 3 statystki na evereście?
    mam ten sam problem

  7. #507
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, zainstalowalem PT i ramdrive na ktorym jest tworzony plik z baza. Wszystko dzialalo ok, ale po resecie kompa jak wlaczam pt i klikam auto-import, pt wyrzuca blad:



    Prosze o pomoc co z tym zrobic

    Edit:

    Przy probie Reset DB's w PT wyskakuje podobny blad:

    Unable to delete from the table (Hand) in the database file - R:\2stoned2win.db
    1 - SQLSTATE =S1000
    no such table: Hand(1)
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 05-06-2008 o 16:26

  8. #508
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    ZAMIANA BAZY NA SQL W POKER TRACKERZE

    Witam, uzbierało mi się 50k rąk w PokerTrackerze (w accessie, default) i teraz przy każdym "kończeniu pracy" sugeruje mi żebym skonwertował bazę hand history i ptracker(wtf?) na SQL. Ma wtedy działać kilka razy szybciej.

    Mam 2 pytania.

    1. Czy po skonwertowaniu gametime+ będzie działać bez najmniejszych problemów tak jak poprzednio?
    2. O co chodzi z tymi dwiema bazami? Że niby jedna to hand history a druga jakaś enigmatyczna ptracker, co jest w tej drugiej? Tam jest opcja żeby skonwertować jedną z nich, albo jakoś "compact" i wtedy przerabia wszystko.

    Co polecacie? Dzięki za komentarze jeśli się z tym zetknęliście.

  9. #509
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    ZAMIANA BAZY NA SQL W POKER TRACKERZE

    1. Czy po skonwertowaniu gametime+ będzie działać bez najmniejszych problemów tak jak poprzednio?
    2. O co chodzi z tymi dwiema bazami? Że niby jedna to hand history a druga jakaś enigmatyczna ptracker, co jest w tej drugiej? Tam jest opcja żeby skonwertować jedną z nich, albo jakoś "compact" i wtedy przerabia wszystko.
    1. niekoniecznie, mi nie chciał działać, ale bardzo się nie starałem bo mam PAHuda
    2. jest opcja convert database i ona konwertuje, te funkcje compact itd to używasz tylko do accessa jak chcesz zmniejszyć bazę i zwiększyć wydajność, są co prawda dwa pliki accessa ale w zasadzie można to pominąć, ewentualnie zrób sobie ich kopię przed konwersją na wszelki wypadek, możesz też zrobić compact przed konwersją to być może będzie krócej konwertował do SQLa

    pozdr. kabo
    Ostatnio edytowane przez kabo ; 14-06-2008 o 08:57

  10. #510
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dzięki za odpowiedź, ale co jest w tej drugiej bazie danych? (bo w pierwszej historie rozdań)

    Kopia zapasowa to dobrych pomysł przed eksperymentami.