Strona 50 z 64 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 637
  1. #491
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Gram na PokerStars i chciałbym użyć Poker Trackera ale nie wiem gdzie jest ten katalog z historią rozdań.

    Proszę o pomoc w tej sprawie.

    Pozdrawiam

  2. #492
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    pokerstars/hand history

    Ponawiam moje pytanie:

    W PT3 da sie jakos zrobic by hud pokazywal statystyki pod tymi graczami co trzeba, gdy zmieniamy sobie siedzenie?

  3. #493
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ok zaczne od tego że szukałem na forum, ale albo nie ma albo szukałem niedokładnie,
    gram tylko hu sng i chodzi o to że poker tracker nie importuje mi wyników gry (mam buyiny ale wszystkie gry oznaczone są jako przegrane wtf) itp więc mam tylko statystyki dot. rąk itp ale pt nie służy mi w kwestii sumowania $$. ktoś wie jak na to zaradzić??

    z góry dzięki
    pozdro

    edit:
    a najlepsze jest że jeśli klikne na poszczególny turniej to jestem pokazany jako zwycięzca ale w tym środkowym okienku wszystkie gry pokazane są jako przegrane?

    Edit2:
    dobra nieaktualne juz to z arkadiuzzem obczailismy, trzeba ręcznie wprowadzac wyniki, tylko ps oferuje auto import
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 28-04-2008 o 03:03

  4. #494
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Odświeżam i dołączam się do pytania
    ???

  5. #495
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Problem jest nastepujący:

    Gram obecnie B2B ale główną bazę mam w SQLu i tu problem bo muszę uzywać Gt+ do wyświetlania statów a on nie chce czytać z SQl za to czyta z Acesa jak zabawka - wy.świetla ze potrzebuje OBDC czy cuś możecie dać namiar na to cudo ???

    Z góry dzięki

    Pozdrawiam LeeSue

  6. #496
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    mam problem , nie importuje mi rak z evp ?

    whhy ?

    Import Finished - 2 file(s) read - 0 new hand(s) were imported.

  7. #497
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    23
    Nie wiem czy ci pomogę ale sterownik ODBC pobierałem z tego linka http://www.ch-werner.de/sqliteodbc/ gdy grałem w Ongame nie działał Poker Tracker. Po zainstalowaniu wszystko było OK. A z Game Time też mam problem bo gram na Bossmedi i nie działa właśnie pobrałem najnowszego patcha i będę próbował go odpalić, (odinstalowałem też nie wiem czy dobrze) ODBC.

  8. #498
    Witam

    Poker Tracker wyświetla mi statystyki "PF raise" cały czas jako "0" a "Total rake" wyswietla jako ujemny np: -93
    co z tym zrobić ?

    wcześniej wszystko było OK

  9. #499
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    czy mogę grać na kilku roomach jednocześnie i używać PT + PAHUD?

  10. #500
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    czy mogę grać na kilku roomach jednocześnie i używać PT + PAHUD?
    TAK

    pozdr. kabo