Strona 44 z 64 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 637
  1. #431
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    15
    Mam problem uzywam po raz 1 PT . Ustawilem folder boss medi(paradise) .PT znalazl tam ok 1400 pozniej strasznie sie muli i nie chce mi importowac biezacych rozdan. Co mam zrobic??

  2. #432
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    skondensowana instrukcja raczej nie istnieje jezeli chodzi o sprawy techniczne roznie to tez bywa w zaleznosci obsługiwanego roomu , sporo informacji na ten temat jest na forum PT, ale chetnie moge pomoc prosze o zapytania na priv , moge pomoc on line w instalacji i uuchomiweniu oraz konfiguracji oprogramowania.

  3. #433
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez apolinary83 Zobacz posta
    Mam problem uzywam po raz 1 PT . Ustawilem folder boss medi(paradise) .PT znalazl tam ok 1400 pozniej strasznie sie muli i nie chce mi importowac biezacych rozdan. Co mam zrobic??
    ustaw folder C:\Program Files\ParadisePoker\history

    najpierw sciagnie stare handsy z nowymi niue ma za wiele problemow aczkolwiek nie ktore gina , ponoic boss zrobila dzis upgrade oprogramowania i ma byc juz pelni kompatybilne z PT

  4. #434
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    skondensowana instrukcja raczej nie istnieje jezeli chodzi o sprawy techniczne roznie to tez bywa w zaleznosci obsługiwanego roomu , sporo informacji na ten temat jest na forum PT, ale chetnie moge pomoc prosze o zapytania na priv , moge pomoc on line w instalacji i uuchomiweniu oraz konfiguracji oprogramowania.
    TU JEST ROZWIĄZANIE WIELU PROBLEMOW

    http://www.pokertracker.com/forum/vi...ghlight=sqlite

  5. #435
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    wie ktos jak ustawic, zeby gry 5-max byly widziane jako 5-max a nie doklejane do full ringow ?

  6. #436
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Witam

    Jestem początkującym graczem i mam taki problem z PT. Rozegrałem ok. 30 tys rozdań na Titan Poker robiąc sobie bazę - wszystko było ok, ale ostatnio przesiadłem się na Everest Poker i nie chce mi importować rozdań. Pojawia się komunikat, że znaleziono ileś tam plików w katalogu historii i zero rąk.

    Proszę o pomoc w tej sprawie.
    Zainstaluj sobie najnowszego patcha - mi pomogło

    http://www.pokertracker.com/patch21701h.exe

  7. #437
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Sponsi Zobacz posta
    Zainstaluj sobie najnowszego patcha - mi pomogło
    Dzięki Sponsi - faktycznie była to kwestia spatchowania PT.

    Pozdro

  8. #438
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    mam pytanie: jak wrzucic raczki z ongame do pt?

    pewnie juz jest to w tym topicu wyjasnione, ale nie chce mi sie przekopywac

  9. #439
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Przekop się, gdzieś w okolicach chyba 8 strony topicu jest link do konwertera

  10. #440
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wałbrzych
    Posty
    28
    Mały problem z wykresami. Gdzie moge wyswietlic wykres z danego miesiaca, tygodnia i etc. Chodzi o wykres wygranych w stosunku do rozegranyc rak (czyli standard). Probowalem chyba wszystkiego ale na tak banalny wykres nie wpadlem Help me please

    ps. testuje dopiero PT i mam wersje bez klucza.