Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 637
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    mogł by ktos napisac jakie statsy wyswietla w AceHudzie??
    i dlaczego wlasnie na te zwraca uwage.
    Tu masz taki ciekawy post co miec warto wyswieltone i z jakiego powodu:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...68&page=0&vc=1

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Mam problem z PT na party poker. Niby importuje rozdania i pokazuje statystyki, ale nie działa zakładka Game Time. A dokładnie nie ma do wyboru żadnego stołu.
    Czy ktoś miał może podobny problem lub wie jak to rozwiązać?
    pozdr. kabo

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Pamiętaj że z powodu pewnych zaszłości historycznych z Party jest problem. Chodzi o to, że np. stoły NL50 (big blind 50 centów) są importowane jako NL $50 a nie NL ($0.50). Czyli nie tak, jak to jest w przypadku innych pokerowni. Jeśli w preferencjach masz wyłączony ten przykładowy level NL $50, to nigdzie nie zobaczysz rozdań z tego poziomu. Dlatego powinieneś zrobić konwersję leveli. Ja robię tak po każdej sesji na Party.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Rzecz w tym że ja widze rozdania, sesje, statystyki, tylko nie mogę wyświetlić statystyk stołu na którym gram w zakładce Game Time. Ponadto PAHud również nie wyświetla mi statystyk graczy, a statystyki ogólne stolika podaje N/A.

    pozdr. kabo

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Hmm, nikt nie używa zakładki Game Time na party, czy wszystkim działa i zawsze działało bo już sam nie wiem co o tym myśleć . Na B2B ta zakładka mi działa.

    pozdr. kabo

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja uzywam PAH, wiec nie bardzo moge Ci pomoc ;(

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja również używam PAHUD-a i wszystko jest OK.

    jdx

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    OK, to może wiecie w takim razie dlaczego PAHUD zachowuje się tak jak na załączonym obrazku?
    Czyli niby działa ale nic nie wyświetla poza tymi bezuzytecznumi danymi w lewym górnym rogu.

    pozdr. kabo
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Musisz miec dobrze ustawione opcje w PA, szczegolnie katalog z hand history i zaznaczone bazy danych z PT.
    No i oczywiscie PT w czasie gry musi chodzic w trybie auto-import.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Sorry za lekki off ale mam pytanie czy uzywanie wszelkich wspomagaczy podczas!! gry np Poffice PT z AceHudem itp jest dozwolone? Czy istnieje taka mozliwosc ze pokerroom moglby mi zablokowac konto lub w jakis inny sposob uprzykrzyc zycie za uzywanie tych programow?