Strona 2 z 64 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 637
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    czy istnieje możliwość automatycznego importowania turnament history z PS'a??
    Co to jest compaktowanie (czy jest to po prostu kompresowanie) i jak czesto to trzeba robic o ile trzeba??

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    czy istnieje możliwość automatycznego importowania turnament history z PS'a??
    Tak. Zapisujesz emaila z tournament history do pliku a następnie wciągasz ten plik do PT.

    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Co to jest compaktowanie (czy jest to po prostu kompresowanie) i jak czesto to trzeba robic o ile trzeba??
    Jest to po prostu "porządkowanie" bazy danych w celu przyspieszenia jej działania, tzn. otrzymywania szybszych odpowiedzi na zapytania. Efektem ubocznym jest też kompresja, tzn. zmniejszenie rozmiaru bazy. Z tego co pamiętam, gdy jeszcze miałem bazę na Access-ie, to kompaktowanie pozwalało zmniejszyć rozmiar bazy prawie dwukrotnie, np. z 400 do 200MB. W zasadzie nie ma przymusu kompaktowania, ale warto to co jakiś czas zrobić. W opcjach możesz sobie ustawić co ile czasu PT ma przypominać o tej czynności.

    jdx

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a ja mam takie chyba najbardziej banalne pytanie jakie mozna zadac

    gdzie wpisac kod licencyjny??

    za ch.. nie moge tego znalesc
    mialem kiedys juz zainstalowany PT ale go wcele nie uzywalem teraz probuje nadrobic zaległosci.

    Edit: nieaktualne juz znalazlem, ale musza mi noowy kod wyslac bo mialem Format:/
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 05-01-2007 o 20:46

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    help->about poker tracker

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Nie moge zaimportowac bazy danych(hollywood)
    wyskakuje mi taki komunikat
    a instalowalem juz ten ODBC Driver

    ODBC Driver - The SQLite ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    tez to mialem w betssonie i nawet ten sterownik ze strony pt nie dzialal. Wpisz w google "sqlite odbc" i w pierwszym linku jest sterownik zainstaluj i moze zadziala ale pamietam ze troche sie z tym meczylem i nadal po kazdym imporcie wyskakuje mi blad i ale wszystko dziala ok.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    da sie jakos usunac cale jedne stawki z pt? dawalem koledze troche pieniedzy na nl10 i kompletnie popsulo mi to ogolne staty

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    da sie wystarczy odznaczyc tylko te stawki ktorych nie chcesz ale w ktorym miejscu to jest to nie pamietam dokladnie bo nie mam zaintalowanego teraz ale to bylo chyba w preferencjach

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    tez to mialem w betssonie i nawet ten sterownik ze strony pt nie dzialal. Wpisz w google "sqlite odbc" i w pierwszym linku jest sterownik zainstaluj i moze zadziala ale pamietam ze troche sie z tym meczylem i nadal po kazdym imporcie wyskakuje mi blad i ale wszystko dziala ok.

    dzieki wielkie wszystko poszlo jak wgralem tego drivera z googla a wiec zaczynam przygode z PT

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    mogł by ktos napisac jakie statsy wyswietla w AceHudzie??
    i dlaczego wlasnie na te zwraca uwage.
    aha i jeszcze jesli ile rozdan danego zawodnika mamy w bazie mozemy uznac ze tojest reprezentatywna probka.

    EDIT:
    u mnie automatycznie bylo ustawione:
    agresja po flopie
    ilosc rak
    reisy preflop
    i wklad do puli
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 08-01-2007 o 04:16