Strona 14 z 64 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 637
  1. #131
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Poekr Grapher nie chce mi działac. Chce aby zainstalować jakieś Microsoft .NET framework, ale te z kolei nie chcą się zainstalować bo wyskakuje jakiś bład. WTF?

    Dave

  2. #132
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ostatnio Avast wykrył mi trojana z PAHudzie ( Win32:Inject-BS [Trj]) i teraz za każdym razem jak próbuje instalwoac PAHuda wyskakuje komunikat o tym trojanie. WTF?

  3. #133
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Ostatnio Avast wykrył mi trojana z PAHudzie ( Win32:Inject-BS [Trj]) i teraz za każdym razem jak próbuje instalwoac PAHuda wyskakuje komunikat o tym trojanie. WTF?
    To zainstaluj oryginał ze strony, a nie jakiś nielegal zcrackowany

    Ja wczoraj zainstalowałem triala i właśnie go przeskanowałem avastem i nie ma żadnych trojanów.

  4. #134
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Pełna wersja, oryginał...

    EDIT:

    http://pokeracesoftware.com/forums/viewtopic.php?t=5586

    Czyli to norma...

    EDIT 2:

    Po najnowszym update Avasta już jest ok
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 21-06-2007 o 15:46

  5. #135
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    Gdzie się wpisuje dane z turniejów (buy in itp.)? Edit Tournament Amounts nic nie robi, tylko wyświetla jakieś okienko. Gram na PS

  6. #136
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    File->Tournament Results...

    Ale w sam raz w przypadku PS jest jest o tyle dobrze, że PS wysyła (na żądanie) tournament summary które PT bezproblemowo wciąga i nic nie trzeba wpisywać ręcznie.

    jdx

  7. #137
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  8. #138
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    dzięki!890

  9. #139
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Mam pytanie. Gram w pracy i w domu, a że chciałbym mieć ogólne spojrzenie na całość, to usnułem sobie chytry plan skopiowania plików HH z jednego komputera i wgranie w odpowiednie miejsce na drugim. Wydaje mi się, że PT powinien je ściągnąć, ale boję się żebym nie przechytrzył sam siebie i żeby program nie zrobił np. overwrite. Czy ktoś może mi doradzić?
    Oczywiście chodzi o HH z jednego konta.

  10. #140
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Jak kiedyś pomyliłem katalogi i chciałem ponownie wgrać te same handy to PT po ich analizie powiedział że znalazł tyle i tyle z tego tyle nowych i tyle takich które już miał - z związku z powyższym raczej nie będzie problemu