Strona 13 z 64 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 637
  1. #121
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Już kiedyś to pokazywałeś,
    ale zapomniałem o tym.
    ......, działa

    pzdr

  2. #122
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    pokonwertowalem wszystko i smiga super nie mam zadnych obiekcji narazie jeszcze by sie przydal PokerAceHud
    Ace huda chyba dlugo nie zobaczymy. Autorowi programu cos sie nie chce dodawac nawych roomow.

    Mozesz uzywac gametime+, ale az tak rozbudowanych opcji jak ace nie ma.

  3. #123
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    i działa na bossie??
    darmowy jest czy trzeba go kupic??
    moze jakis link.

  4. #124
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    http://www.pokerdominion.com/viewtopic.php?t=432 link do gametime+ , jest darmowy.

    Dziala tez z B2B. Z Everestem tez powinien.

    Przy grze bedziesz widzial VPip, Preflop Raise, AF, Ilosc rezegranych dloni, Went to showdown, Won at Showdon. W menu rozwijanym pare dodatkowych opcji.

    Na Bossie uzywalem wyzej wspomnianego convertera. HHconverter - jest tam opcja autoconvert wlaczasz jeszcze pokertrackera (autoimport z katalogu przekonwertowanego plus Game time+ i wszystko powinno smigac.

    EDIT: GT+ powinnien wspolpracowac z kazdym roomem umieszczonym w PokerTrackerze.
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 11-06-2007 o 14:57

  5. #125
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Sorry ale nie mogę tego namierzyć w PT.
    Jak pokazać wykres graficzny wahań bankrola??

  6. #126
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Do tego służy oddzielny program o nazwie Poker Grapher. Ale wydaje mi się że są też inne programy tego typu.

    jdx

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Do tego służy oddzielny program o nazwie Poker Grapher. Ale wydaje mi się że są też inne programy tego typu.

    jdx
    A z czym to sie je ??? Normalnie z PT ???
    I cosik trzeba dopłacić za to cudo ???

    Oko dzięki JDX już znalazłem programik jako opensource i śmiga jak złoto.
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 12-06-2007 o 23:31

  8. #128
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Może wiecie, jak sobie z poniższym poradzić?

    Używam PT + Ace i podczas gry na PS statystyki graczy źle mi się wyświetlają, tzn. nie przy tych graczach co powinny.
    W layoucie mam ustawione wszystko jak należy, przynajmniej tak mi się wydaje, ja ze swojej strony nic nie zmieniałem w opcjach.

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Hmmm, po wrzuceniu patcha, aby chodził soft BM, teraz nie chce mi ściągać nowych rozdań z Ongame? WTF?

    @Jacek
    Sprawdź pierwszą stronę tematu (chyba pierwszą bo ja np mam tylko 4 i tam na początku było podobne pytanie)

    Dave

  10. #130
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    http://www.pokerdominion.com/viewtopic.php?t=432 link do gametime+ , jest darmowy.

    Dziala tez z B2B. Z Everestem tez powinien.

    Przy grze bedziesz widzial VPip, Preflop Raise, AF, Ilosc rezegranych dloni, Went to showdown, Won at Showdon. W menu rozwijanym pare dodatkowych opcji.

    Na Bossie uzywalem wyzej wspomnianego convertera. HHconverter - jest tam opcja autoconvert wlaczasz jeszcze pokertrackera (autoimport z katalogu przekonwertowanego plus Game time+ i wszystko powinno smigac.

    EDIT: GT+ powinnien wspolpracowac z kazdym roomem umieszczonym w PokerTrackerze.
    GT+ powinien odswieżać na bieżąco dane?? bokoles wyszedl ze stolu siadl inny i widze ze nic sie nie zmiania??

    co ile rozdan on odswieża ??

    EDIT ok juz spoko zle mialem auto import ustawiony.
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 16-06-2007 o 01:41