Strona 12 z 64 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 637
  1. #111
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jeśli utrzumujesz porządek w bazie danych PT, to w zasadzie nic nie trzeba robić, tzn. np. level NL100 dzielisz na 2: "NL ($1)" dla FR i "NL ($1) (6 max)" dla SH
    Hmm jak to zrobić bo PT mam od paru dni dopiero?

  2. #112
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    OK już do tego doszedłem, ale mam jeszcze jedno pytanie:
    Wcześniej wszystie statsy ściągałem jako FR (nie zaznaczałem przy AutoImporcie aby traktował stoliki jako 5max) i teraz chciałbym te niby 10osobowe zamienic na 5 max (nie wiem czy dość jasno to wytłumaczyłem )

    Ktoś wie jak to zrobić?

    Dave

  3. #113
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Wybierz Utilities->Database Maintenance and Options i tam w zakładce Ring Hands znajdziesz odpowiedni przycisk. Dalej powinieneś już sobie sam poradzić.

    jdx

  4. #114
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dzięki, już w sumie sam do tego doszedłem.

    Mam kolejne pytanie: czy da się zrobić tak, że w database zostawimy dane przeciwników a swoje wykasujemy (chcę zacząć wszystko od 0 - na czysto)??

    Dave

  5. #115
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    raczej tak nie da sie zrobić, ale przecież mozesz sobie ustawić daty miedzy którymi chcesz analizować swoją gre. to powinno ci wystarczyć.

    pozdr

  6. #116
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Mam pytanie: w jaki sposób wrzucić HH z ongame do PT? Znalazłem plik z HH w folderze Databases ale nie wiem jak to skonwertować w PT?
    Pozdrawiam

  7. #117
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    czy PT działa juz w bossmedi?? wyrobilem gokiedys i uzywalem na ongame, ale ostatnio gram na bossie tylko.pewnie byłojuz gdzieso tymnapisane ale nie chcemi sie szukac teraz. wiecbedewdzieczny za szybka odpowiedz

  8. #118
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Dave i Zdzisio gdzieś tam pisali, że działa ale jest pełno błędów, więc nie opłaca się go tam używać.

  9. #119
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    pokonwertowalem wszystko i smiga super nie mam zadnych obiekcji narazie
    jeszcze by sie przydal PokerAceHud
    bo tak tomozna tylko statystyki sobie poprzegladac.
    jak by ktos zainteresowany z bossa mial czas.
    http://student.stunet.se/po/

  10. #120
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Thx, jutro to sprawdzę, bo normalnie to nie improtuje mi wszystkich rozdań oraz coś jest zwalonego z liczeniem profiyu...

    Dave