Strona 11 z 64 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 637
  1. #101
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    w ring statistics w preferences mozna ustawić "Only show stats from hands with ileśtam players"
    to ci ulatwi sprawe

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Jak można skonwertować hand history z formatu xml do txt. Chciałbym wrzucić swoje ręce z Celeba ale nie wiem jak to zrobić?
    Z góry dziękuję za pomoc.

  3. #103
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    PT ma obsługę Boss Medii w najnowszym patchu. Końcówka wersji to chyba 13. Ale z powodu spieprzonej historii w tym sofcie nie zaimportuje ci większości rozdań także w sumie jest nie do użytku.

  4. #104
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    PT rozróżnia jakoś statystyki tego samego gracza ze stolików SH oraz FR? Czy miesza wszytko do jednego wora?

    Dave

  5. #105
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    PT rozróżnia stoliki automatycznie, ale na niektórych PR (np. Ongame) trzeba wskazać z jakich stolików ściągana HH pochodzi.

  6. #106
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    PT rozróżnia jakoś statystyki tego samego gracza ze stolików SH oraz FR? Czy miesza wszytko do jednego wora?

    Dave
    We wszystkich instrukcjach od PT widziałem, że zalecają, aby robić osobne bazy dla FR i SH. Ale w sumie na zakładce Prefeferences możesz sobie zaznaczyć, aby pokazywał tylko z SH. Musisz wcześniej zaimportować ręce z opcją "Treat all hands as", abyś mógł po tym filtrować.

  7. #107
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Musisz wcześniej zaimportować ręce z opcją "Treat all hands as", abyś mógł po tym filtrować.
    Ja nie mam tego zaznaczonego i moge filtrowac.

  8. #108
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez maycj Zobacz posta
    Ja nie mam tego zaznaczonego i moge filtrowac.
    Bo to zależy od pokerowni. W niektórych PT automatycznie rozpoznaje rozdania ze stolików SH a w niektórych nie. Aby było śmieszniej, PT Holdem w okienku aitomatycznego importu w przypadku niektórych pokerowni ma checkbox-a "treat as 6-max", a PT Omaha już tego nie ma i trzeba robić konwersję "ręcznie".

    jdx

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Przypuścmy, że gram na ongame jednocześnie i SH i FR to co mam zrobić?

    Dave

  10. #110
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jeśli utrzumujesz porządek w bazie danych PT, to w zasadzie nic nie trzeba robić, tzn. np. level NL100 dzielisz na 2: "NL ($1)" dla FR i "NL ($1) (6 max)" dla SH. I wtedy w zakładce General info dla danego gracza widzisz po prostu dwa levele z różnymi statystykami. Taki podział w niektórych pokerowniach robi się automatycznie, tj. PT podczas importu HH sam rozpoznaje czy rozdanie pochodzi ze stołu SH czy też FR, a w przypadku innych pokerowni trzeba to zrobić "ręcznie".

    Natomiast jeśli chciałbyś aby PAHUD wyświetlał statystyki w zależności od stołu, to wydaje mi się że powinieneś w Preferences->Filters włączyć "Show Stats From Current Limit Only" albo pobawić się z "Player Ranges". Przy czym w przypadku Ongame może być problem gdy grasz jednocześnie SH i FR ponieważ PT automatycznie nie rozróżnia rozdań z tych stołów podczas importu. Natomiast gdy np. w czasie jednej sesji grasz tylko SH, a podczas innej tylko FR to nie powinno być problemu. A tak w ogóle to może najlepiej byłoby popytać o to na forum PAHUD-a.

    jdx