Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Doli nie odrzucam takiej mozliwosc, jak by tak bylo to masakra bo gram na duzo romach i mam sporo pieniazkow na inncyh romach lepiej zeby tak nie bylo

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    btw. nie wiem czy juz to zrobiles, ale proponuje zmiane wszystkich uzywanych przez ciebie hasel.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    zrobilem to od razu na wszystkich romach, i na pokerdream tez
    Mial juz ktos wogule podo
    bny przypadek jak moj ??
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 26-09-2006 o 13:07

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    124
    Mam pytanie troche niezwiązane z tematem.Mianowicie czy można sobie przypadkiem ściągnąć taki program o jakim mówił Sebkrol poprzez samo otwarcie jakiegoś maila czy trzeba ściągnąć załącznik?

  5. #25
    Duzym blędem jest zapisywanie haseł w pliku na kompie to chyba z lenistwa graczy z kompa wam mogą ukrasc z notatnika nie . Druga sprawa to zapamietywanie haseł przez soft to tez duzy bład.

    pamietam taki przypadek z sieci B2B a stało sie to w i4Poker oczywiscie juz dawno to poprawili mianowicie sebkroll jak chwalil sie swoim miejscem w lidze i podeslal mi link odpalilem go i byłem zalogowany na jego koncie.


    Dziwne ze do tej pory nie wypowiedzieli sie w tej sprawie ludzie od tego poker roomu. Prawdopodobnie jest on słabo zabezpieczony przed takimi przypadkami.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    trojkat ale i tak males farta ze to byl jakis debil ze nie zmienil hasla:P

    tak jak jzu mowilem dla mne to dziwna sprawa i serio nie sadze by bylo to jakies wykradniecie hasla od strony programowej

    albo tak jak juz podalem mozliwosc albo moze jakis "kumpel" znal twoje haslo a moze u kogos grales na swoim koncie serio nie mam pojecia

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    Wszystko sie juz wyjasnilo. Odzyskalem swoje pieniadze. Mam nadzieje ze taka sytuacja juz sie mi nie przydarzy

    sebkrol no mozna tak powiedziec kumpel raczej nie, nawet nie weim czy ktos wie ze tam gram teraz bo gram od 1 miesiaca niecalego. U nikogo nie gram zawsze tylko w domu.
    Moze poprostu ktos strzelil moje haslo i mu sie udalo kij wie.
    Teraz juz bede mial bardziej skomplikowane hasla :P

    P.S. dzieki chlopakom z pokerdream za szybkie wyjasnienie sprawy

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    no to mamy happy end

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Napisalbys cos wiecej, okazalo sie ze kto to gral ? ktos z polski czy jak ??? I z kim przegrywal ta kase etc ?

    Dla mnie to ogolnie dziwna sprawa... Lacznie z jej zakonczeniem ...

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Macia nic mi nie napisali kto to byl itd.