Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 58
  1. #1
    Do³±czy³
    Nov 2005
    Posty
    386
    gram w pokera od ponad dwoch lat i co zauwazylem,, ze jak zaczynalem gre, mimo ze mialem mniejsze umiejetnosci niz obecnie,,, to sz³o mi wtedy znacznie lepiej,, ostatnimi miesiecy trudno mi jest cokolwiek wygrac,,,, niby poker online sie rozwija i nap³ywa coraz wiecej rybek a jednak coraz wiecej jest tez dobrych graczy,,
    tez odniesliscie podobne wrazenie, ze kiedys by³o latwiej wygrywac??

  2. #2
    Do³±czy³
    Jan 2006
    Przegl±da
    Roma
    Posty
    1,962
    ciezko powiedziec, bo ja gram od grudnia zeszlego roku i idzie mi coraz latwiej. zaluje wlasnie ze nie zajalem sie tym juz z 5 lat temu, tylko odlozylem temat na polke...

  3. #3
    Do³±czy³
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    u mnie to samo, im d³u¿ej tym lepiej, i tym gorszych graczy napotykam. ALbo inaczej, tym ³atwiej wykorzystaæ s³abo¶ci innych, nowych/s³abych graczy.

    Pozdr
    warsaw

  4. #4
    Do³±czy³
    Apr 2006
    Przegl±da
    E³k
    Posty
    177
    Ja jak zaczynalem, to lepiej mi szlo niz teraz, przynajmniej cos wygrywalem. czym dluzej gram tym gorzej, nie wiem czym to jest spowodowane

  5. #5
    Do³±czy³
    Sep 2006
    Posty
    2
    Moze wynika to z tego ze zaczeliscie kiedys grac i potraktowaliscie pokera jako hobby( i slusznie ) . Ja gram troche, czasami cos wygrywam .. ale wiem ze nigdy nie bede wygrywal "milionow" w pokera

  6. #6
    Do³±czy³
    Jan 2006
    Przegl±da
    Roma
    Posty
    1,962
    nie mowie ze miliony, ale jak na kilka miesiecy powaznego grania to chyba wynik w okolicach 5K$ nie jest zly? moze mialem szczescie, a moze jednak gram calkiem calkiem, tym bardziej ze cala kase zrobilem od darmowych $$$ z freerolli.
    nie wiem tez jak bedzie kiedy przejde wyzej, do tej pory nie zagladalem powyzej 1-2$.

  7. #7
    Do³±czy³
    Oct 2005
    Przegl±da
    £ód¼
    Posty
    320
    warebel to bardzo dobry winik

    od wynikow zale tez gdzie grasz, to tez pewna umiejetnosc doboru stawek softu/graczy jak pisal Sklanky.

  8. #8
    Do³±czy³
    Jul 2005
    Przegl±da
    Katowice
    Posty
    193
    U mnie podobnie jak u Warsawa czym dluzej tym lepiej. Duzy wp³yw na rozwoj w tej dziedzinie ma u mnie gra live. Uwazam ze bez praktyki live nie ma szans ogarnac tej gry.
    Pozdro MarekS.

  9. #9
    Do³±czy³
    Sep 2005
    Przegl±da
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Mi te¿ siê wydaje, ¿e im dalej w las tym wiêcej... ryb no i umiejêtno¶ci jako¶ rosn± chyba i to tak jak kolega napisa³ nie tylko dziêki grze w necie, ale tak¿e grze live

    A 5k$ w kilka miesiêcy zaczynaj±c od freerolli to super wynik wiêc to chyba raczej nie szczê¶cie stary!

  10. #10
    Do³±czy³
    Jan 2006
    Przegl±da
    Roma
    Posty
    1,962
    szczerze musze sie przyznac bez bicia, ze ponad polowa zarobionych pieniazkow to jednak duuuzo szczescia, bo karta doszla pare razy na stawkach, na ktorych nie powinienem sie nawet pojawic no ale to bylo dawno, dawno temu, nawet nie wiedzialem co to znaczy NH TY, a co dopiero bankroll managmennt LOL
    nie wiem co wy na to, ale ostatnio mam takie wrazenie ze takie 2 etapy bardzo mi pomogly:
    1-to pozbycie sie zupelnie strachu w grze, bo chyba kazdy z was jak zaczynal to mial pelne portki jak ktos podbijal 10x BB i nie wiadomo bylo co robic, a teraz to mozna to smialo z jakim suited connectors albo mala parka sprawdzic i szukac szczescia
    2-to anielska cierpliwosc, kiedy nie idzie zupelnie godzinami, czekac na to jedno jedyne rozdanie, ktore poprawi humor i pozwoli oczyscic wszystkich z kasy przy stole

    PS. czekam az sebkrol18 cos skrobnie w tym temacie, bo zaczynalismy mniej wiecej w tym samym czasie, a mysle ze ma sie chlopak czym pochwalic
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 22-09-2006 o 09:10