Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: betsson vs b&w

  1. #1
    Chciałbym tutaj poruszyć temat gry w obu tych pokerroomach. Chodzą na tym samym sofcie, ale tutaj chyba podobieństwa się kończą. Otóż zacznę od moich ostatnich doświadczeń z b&w. Kilka dni wstecz zaczął się wieszać soft, padły podobno serwery (nawiasem mówiąc już kolejny raz w niedługim czasie). Ja akurat grałem na dwóch stolikach plus byłem zapisany na turniej. Pieniądze, które miałem na tych stolikach no i buyin do turnieju, przepadły. Na wielokrotne monity z mojej strony support nie reaguje. Dzisiaj stało się podobnie i nie wytrzymałem. Ludzie! Jak można się skupić i dobrze grać, skoro nie wiesz czy jak opuścisz stolik to ci doda $ do konta? Dzisiaj odświeżałem strone ok. pół godziny po opuszczeniu stolika. Na początku kasa była, potem nagle ujęło mi 70$, mimo że wychodząc ze stolika miałem inną sumę. Teraz znowu jest i oprócz tego stałem się posiadaczem ticketa do turnieju za 30$. Nie grałem w żadnej satelicie. Oczywiście tamtej kasy co mi ukradli, nie ma do dziś, supportu jakby też nie było. A co jest największym skandalem, ww gier nie znalazłem w HH (jakbym w ogóle nie grał)!!Ktoś miał podobną sytuację? Wirus(mało prawdopodobne)? Może reinstall softu? Przemawia za tym to, że od jakiegoś tygodnia stoją zawieszone turnieje satelitarne (tylko one).Poza tematem już dorzucę punkty gracza, które, oczywiście, można zbierać, tylko nie wiadomo po co, bo b$w nie przewidział jakichkolwiek bonusów na tą okoliczność. Moje pytanie brzmi: czy w betsson są podobne problemy? Chciałbym tu przenieść część BR, przynajmniej punkty gracza do czegoś można wykorzystać. Mile widziane opinie dłużej grających tutaj graczy. Serdecznie pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Gram na betsson od niedawna jakies 20 dni ale z moich obserwacji wynika ze pokerooom jest raczej profesjonalny kaska zawsze jest dodawana obsługa ok zawsze sie można spytac betsson polska z tego forum :] co do zawieszań softu to poki co raz takie cos zauwarzylem ze grajac soft sie zawiesil(cały on game się zawiesił) ale wtedy co mialem na stoliku to mi dodali do bankrola punkty gracza składają się na bonusik powitalny i chyba jeszcze jakies wejścia do turniejów ale akurat ja gram tylko stoliki i chyba by to było na tyle z moich obserwacji jednym słowem pokeroom na bardzo dobry (jeszcze nie wybierałem pieniążków ale z tego co słyszalem to nie ma zadnego problemu).

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Mogłby ktos jeszcze odpowiedziec na post dhaetr_tech'a
    też mam chec cześć bankrola tu zainwestować i chcial bym poznać wiecej opini.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jradzio
    Ja gram w tej sieci i najlepszy jest narazie Hoolywood.
    Zadnych problemow z softem nie mialem i kasa zawsze od razu jest dodawana do konta. Poza tym maja chyba najlepsze bonusy w tej sieci 100% i 5 punktow na kazdego dolara, darmowe turnieje za dotarcie do poszczegonych club vipow o 1000,2000,3000,4000,5000$ , mozliwosc wymiany punktow na inne turnieje np sit&go, i jeszcze dodatkowo 75$ jak korzystasz z polecenia.