Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Nie będę już wypowiadał się na sam przebieg rozdań odpowiem tylko na Twoje pytanie:
    1. Call i może dzięki takiej spokojnej grze sporo zaoszczędziłeś, jak facet miał KQ or AK to i tak by sprawdził nawet all-in'a w dowolnym momencie...
    2. Tutaj dałbym All-in wykańcza Cię tylko JT TT J9s (powiedzmy, że JJ i 99 wyklucze), a masz dużą szanse że gość szedł na kolor i go nie dostał, że ma coś w stylu KQ lub AJ, JK, JQ... najbardziej obawiałbym się JT to jest karta, którą większość osób chętnie gra i w takim rozdaniu jak to eliminuje Cię

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Nie będę już wypowiadał się na sam przebieg rozdań odpowiem tylko na Twoje pytanie:
    1. Call i może dzięki takiej spokojnej grze sporo zaoszczędziłeś, jak facet miał KQ or AK to i tak by sprawdził nawet all-in'a w dowolnym momencie...
    Eh, nie rozumiem takiego rozumowania
    Nie wazne jest czy zaoszczedzil, czy nie. Wazne jest jaka decyzje podjal. Gdyby mial KQ i na flopie udaloby sie wrzucic przeciwnika na allina, albo z AK na turnie to samo, to oczywiscie bys przegral, ale podjalbys dobra decyzje i o to chodzi. Myslac tak jak napisales to powinienem zawsze rozgrywac powoli sety jak ktos drawuje do koloru, zeby ewentualnie sporo zaoszczedzic. Nie gramy zeby zaoszczedzic,Soprano do niczego juz nie potrzebowal dobiera, to nie on powinien sie w tym rozdaniu martwic o oszczedzanie, jego problemem jest w jaki sposob wygrac jak najwiecej, a na to co wyjdzie nie mamy wplywu, mozemy co najwyzej zrobic wpis w gorzkich zalach przy ewnetualnym bad beacie

    Pozdrawiam.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    1]mysle ze w tym rozdaniu najprawdopodobniej gosc ma AQ,dziwi mnie troche zachowanie na flopie jesli by mial krola raczej by chociaz skromnie podbil,jezeli ma krolika to niestety najprawdopodobniej jest to KQ,AK,KJ(z K10 juz raczej by nie podbijal PF)co do tego AQ sklania mnie tez to ze koles ignoruje sytuacje gdzie moe byc trojka (zaklada ze nie masz krola i betuje)ostatnia mozliwa karta korzystna dla ciebie to 10J ale raczej malo prawd. wlasnie przez to podbicie pre flop tak wiec raczej nalezy to podbic ale rozdanie mimo tak dobrej karty moze sie zle skonczyc
    2]

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    A jeśli przeciwnik miał KK lub K9? To co wrzucamy all-in i już na flopie przegrywamy. Jeśli mam flop 98K i mam KK to moge potem żałować slow play'a jak dam komuś dobrać.. Ogólnie widze te rozdanie tak, mógł ostro zagrać na flop'ie i na turn all-in o ile nie poszedłby już na flop'ie, ale przy takim zagraniu ryzykujesz cały stack i jeśli wygrasz to ok (ktoś może dobrać), ale najczęściej nie wiele ugrasz, bo facet odrazu ucieknie .... Wydaje mi się, że Soprano chciał poprostu wciągnąć gościa z średnią reką w rozdanie i troche od niego wyciągnąć, a nie przyjazny turn i river zepchneły go do defensywy i na river jedyne co mogł zrobić to call (wydaje mi się, że nie raise'ował ) i czy wciąganie z full'em jest błędem? A gdyby turn + river spadły 2, 4, wtedy byś napisał, że zagrał dobrze nie wychylając się z dobrą kartą? Oczywiście, nie można grać slow play'a w 80% rozdań, ale od czasu do czasu jest to wskazane i takie tutaj widze własnie rozdania.
    Ostatnio edytowane przez TesseracT ; 22-09-2006 o 21:37

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ja bym tak zagral jak zdzisio

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    soprano kiedy napiszesz jak sie to skonczylo?

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    oh sorki, na gg tylu osbom pisałem o wyniku zę myslałem ze tu tez juz napisałem.
    W obu rozdaniach dalem call.
    w 1 gosc mial QQ w 2 QJ