Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    tak jak w temacie chodzi mi głownie o pokerroom "Europoker" ale mogą być inne.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie wiem czy ktokolwiek wyplacal ta metoda do wyplat lepiej korzystac z inetrnetowych portfeli

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    na samym poczatku prekursorzy pokera w Polsce z tego co przegladalem archiwum taka metoda wyplacali wiec musisz poczekac az jakis "dinozaur pokerowy" odezwie sie i udzieli Ci odpwoiedzi na to pytanie

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    ok, dzięki

  5. #5
    ja wypłacałem czekami zbieram je sobie poniewaz na realizacje czeka sie potem do 1,5 miesiaca wiec wszystkie na raz zrealizuje.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    ja wypłacałem czekami zbieram je sobie poniewaz na realizacje czeka sie potem do 1,5 miesiaca wiec wszystkie na raz zrealizuje.

    Pozdrawiam

    To moze bys byl tak uprzejmy i zamiast sie chwalic ze masz czeki i je zbierasz powiedzialbys koledze ile czekales na jego przyjscie
    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    czamu aż tak długo trwa realizacja??

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    Polecam lekturę znakomitej historyjki o tym jak to się w naszym pięknym kraju realizuje czeki - część 1 i część 2

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    troche się podłemałem

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Swoje pierwsze 50$ wypłaciłem własnie czekiem z Empirepoker wpierw miałem problemy bo nigdzie nie mogłem go zrealizowac!W koncu moj czek skupił bank BPH i poczekałem sobie 40 dni!

    Nie polecam tej formy wypłaty,niestety wtedy nie miałem pojecia o zbyt wielu rzeczach.

    Pozdrawiam