Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    gdzie moge sprawdzic ilosc wyrobionych na betsson punktow???w zakladce moje kont/aktywne bonusy jest tylko wskaznik procentowy ile wyrobilem bonusa,a chcialbym wiedziec ile dokladnie mam punktow.

  2. #22
    klikasz na stronie betssona w poker i po lewej stronie będziesz miał player points. Tam będzie wyswietlał Ci wynik punktów z tygodnia i z miesiąca

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    wielkie dzieki w sumie sam doszedlem ale i tak

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    gralem okolo 4h na 3 stolach stawki 0,25$,ugralem jakies 60 dolcow,zagralem tez 1 sit zqa 5$,a stan bonusa nadal jest 0%,w punktach gracza na ten tydzien i miesiac nadal 0:/
    pytanie do betssona:co sie dzieje,na kazdym ze stolow garane bylo okolo 40 rak na godzine co daje 480,nawet liczac z kazdej po minimalnym raku 0,10(a byly znacznie wieksze)powinno sie tych punktow troche uzbierac.a dalej jest 0:/
    betsson polska peosilbym o pomoc...

  5. #25
    Witam!

    Więc tak - mam od betssona już kilka gadżetów (t-shirty i inne takie

    W związku z tym, iź Z holywood nie chciało im się wysyłać przez ocean prezentów - mi się odechcialo tam grać - chcę rozpocząć przygodę z betsson.

    Zarejestrowany jestem od dawna, grałem za jakieś pieniążki, które dostałem bez depozytu - promocja - nie pamiętam jaka.

    Teraz chciałbym złożyć depozyt.

    1) Czy mimo, iż nie rejestrowałem się ze strony forum mam szansę załapać się na bonus 666 ?

    2) Pytanie do grających tam - grając 4 stoły 50NL - full ring 2-3 godzinki dziennie wyrobię bonus? Czy lepiej zadowolić się bonusem 333?

    pozdrawiam