Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam wszystkich
    Niedawno zetknąłem się z odmianą pokera texas hold'em,bardzo mi sie spodobała i od paru dni grywam na gamdesire,spróbowałem też zagrac za drobne w jednym z buków(konkretnie bet365.com) i oczywiście przegrałem
    Nie zraziłem się,ale przed kolejną batalią na kase,chciałbym się lepiej przygotować.No więc mam do was pare pytanek
    Czy jest może jakiś poradnik,FAQ dla początkujących albo cuś takiego co pomogłoby mi w karierze pokerzysty :wink: ?
    Albo macie może jakieś ogólne porady,oparte na własnym doświadczeniu,bo zapewne każdy z was kiedyś zaczynał,tylko kwestia jest tego by stracić jak najmniej na tych początkach.
    I czy wg was w pokerze liczy się coś oprócz sczęscia i doświadczenia?
    Stosujecie jakieś strategie których sie kurczowo trzymacie podczas gry?
    Albo może jest jakiś program/arkusz który by procentowo obliczał nasze szanse przy rozdaniach i doradzał co mamy robić?

    No może troche przesadziłem teraz,ale ogólnie chodzi mi o wszystko co mogłoby mi pomóc,może jest jakaś polska speclaistyczna strona o pokerku?

    Z góry dzięki za każde przejawy pomocy 8)
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Na początek przejrzyj forum. Ze stronek masz marian.net.autocom.pl/~poker/ i tam linki.
    Parę książek, by się znalazło.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    może jakieś e-booki są,darmowe lub nie darmowe(ale nie za drogie)
    byłby wdzięczny za podanie linków

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Raczej na to nie licz :twisted:

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ostatanio odnoszę wrażenie że wszyscy początkujący chcą się pierw naczytać jakić poradników, książek i cholera wie czego. No i jeszcze pograć w jakieś symulacje z komputerem itd .. duh :shock:

    Ludzie, nie mam nic przeciwko jakiemuś tam poznaniu tematu zanim się za niego zabierzemy, ale przecież w przypadku pokera to trzeba grać a nie zajmować się jakimiś "pierdołami". Na starcie można pograć na Play Money lub tylko freerolle żeby załapać o co biega, a potem każdy już dojdzie do własnych (bardziej lub mniej trafnych) wniosków i strategii.

    Apeluje o mniej czytania a więcej grania. Ludzki umysł to potężne narzędzie i czemu ktoś tam z jakiejś książki miałby mi mówić jak mam grać, skoro sam wiem to najlepiej. :twisted:

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    no dobra to mam inne pytanka
    co oznacza nh?
    co to są za karty 6d7c,bo gdzieś taki układ wyczytałem chodzi mi o te literki :wink:

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    i jeszcze jedno
    na czym polegają turnieje sit and go?

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    nh - nice hand
    6d7c - 6diamonds(kara), 7clubs(trefle)

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sit & Go polegaja na tym ze turniej rozpoczyna sie w momencie gdy zbierze sie okreslona z gory liczba osob, a nie o konkretnej godzinie.

    ps. Moglbys sie zarejestrowac?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    tournamenty sit&go to turnieje rozgrywane na 1 stole. Po zakonczeniu zwyciezca sobie idzie(go) :P