Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    no ale widze że te turnieje są płatne na wejście,to czym sie róznią od zwykłych stołów?

    ps.jutro sie zarejestruje,I promise 8)

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    na everest poker masz sit&go za darmo z pulami 7 centow ok. 10 stolow odnawiajacych sie i 4 dolary drugi - 4 stoly(tylko na ten trzeba sie zaczaic bo ludzie sie rzucaja).

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez Baph
    na everest poker masz sit&go za darmo z pulami 7 centow ok. 10 stolow odnawiajacych sie i 4 dolary drugi - 4 stoly(tylko na ten trzeba sie zaczaic bo ludzie sie rzucaja).
    no spox,ale mnie chodzi o samą idee tych turniejów,czy można sobie po każdej partii wyjśc tak jak na normalnym stole?
    no bo po co człowiek ma płacić za wejście na stół skoro może zagrać na zwylym stole

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    jako zarejestrowany mam jeszcze 1 pytanko
    co to są raked hands?
    bo przeczytałem że po zagraniu 250 raked hands można wziąć udział we freerollu z pulą 30k$

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Cytat Zamieszczone przez Baph
    na everest poker masz sit&go za darmo z pulami 7 centow ok. 10 stolow odnawiajacych sie i 4 dolary drugi - 4 stoly(tylko na ten trzeba sie zaczaic bo ludzie sie rzucaja).
    no spox,ale mnie chodzi o samą idee tych turniejów,czy można sobie po każdej partii wyjśc tak jak na normalnym stole?
    no bo po co człowiek ma płacić za wejście na stół skoro może zagrać na zwylym stole
    to jest turniej, grasz dopoki nie odpadniesz albo dopoki nie zostaniesz sam na stole, wtedy zgarniasz glowna nagrode. A odejsc mozesz w kazdej chwili, ale licz sie z tym, ze to bedzie przegrana ;]

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    mam jeszcze jedno pytanie, kiedy raise-owac w preflopie ?

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    tylko wtedy ...



    ... jak jest twoja kolej

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Ja mam pytanie, czy jest gdzies topik o wyborze poker room'ow? cos w rodzaju "jaki poker room wybrac?", cos w czym ludzie wychwalają czemu ten jest lepszy od innego . Pytam bo szukałem na tym forum i nie bardzo moge znaleść, a cos mi sie wydaje że musi być taki topik.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez cra
    Ja mam pytanie, czy jest gdzies topik o wyborze poker room'ow? cos w rodzaju "jaki poker room wybrac?", cos w czym ludzie wychwalają czemu ten jest lepszy od innego . Pytam bo szukałem na tym forum i nie bardzo moge znaleść, a cos mi sie wydaje że musi być taki topik.
    Tak naprawde do dosc subiektywe podjescie. Dla poczatkujacego z pewnoscia znaczenie ma latwosc wyrabiania i dostepnosc bonusow.. Ja z moje storny polecam Ultimatebet (choc nic poza poleceniem nie moge zaoferowac) lub pacific poker (tutaj wystaczy przeczytac stopke )

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    www.learn-texas-holdem.com - Nie ma lepszej strony dla początkujących, a nawet całkiem zaawansowanych... informacji na niej wystarcz Ci by zostać naprawdę niezłym graczem na low-stakes (do NL200 lub limit 10/20)
    Pozdrawiam