Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jak chcecie poogladac niezla akcje pokerowa na sieci to zainstlujcie sobie pokera z www.ultimatebet.com. Nie wiem czy od dawna, ale prawdopodobnie nie, wprowadzono tam stoly z holdemem no limit i blindami $25/$50 . Zdarza sie ze goscie w jedna nocke wygrywaja np. 40 tys $ i z tego co slyszalem to gra tam kilku niezlych prosow (np. Phil Ivey, podobno tez Johnny Chann ale to tylko plotki . Fajnie byloby tak wygrac w jedna nocke tylko co ludzie w Polsce chcieli by rocznie zarobic

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    4
    Na UB często grają Phil Helmuth, Annie Dukie, DevilFish, czyli ścisła czołówka światowa pros. Phil gra średnio (siada na stole gdzie wszyscy mają po 50$ a on 4000$ - bawi się). Na serio z kolei gra DevilFish własnie na stole o którym wspomniał Doli (za duże stawki, jest zmuszony grać serio ). Graczem który największe wrażenie robi na tym stole i który najcześciej kończy dzień z nowymi 40K $ na koncie to devastator. Jego skuteczność poraża.

    Phil Ivey na pewno gra na UB, tylko nie no limit. Potwierdził to Phil Helmuth jednak nie chciał zdradzić jego nick'a. Zabrania mu tego regulmin. Szkoda .
    Prawdopodobnie Phil Ivey na UB to joe buttons. Wynika to z:
    - w czasie gry byłem świadkiem jak częsciowo to przyznał
    - gra na holdem limit, omaha, omaha h\l, stud, triple draw na najwyższe stawki i sporo wygrywa - tylko Phli Ivey ze znanych pros gra we wszystkich tych odmianach pokera na takim poziomie
    - napisalem 'sporo wygrywa' - Phil Helmuth w czasie jednej z gier wygadał się (tym razem podobno złamał regulamin ) że joe zarabia online 250K$ na miesiąc - killer.

    Aha. Dla osób grających na UB polecam zainstalować sobie ultimatebuddy. Instaluje się to w tray'u i ułatwia podglądanie graczy.

    oadam

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z kolei na rec.gambling.poker duzo ludzi twierdzi ze devastator to wlasnie Ivey, grajacy na PS i UB TheCount to tez podobno jakis pros ale nikt nie chce powiedziec kto .
    Co do pewnych nickow znanych graczy to wiem, ze na PS:
    doublesuited - Daniel Negreanu
    money800 - Chris Moneymaker
    Tom Mcevoy gra pod swoim nazwiskiem, podobno gra tez Eric Seidel.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Doli wspomniał o graczu TheCount. Kto nim jest można się dowiedzieć oglądając poniższy (swoją drogą bardzo ciekawy) filmik:
    http://exn.ca/video/?video=exn20031112-poker.asx
    Tym, którym nie chce się oglądać od razu napiszę, że raczej nie należy on do znanych turniejowych graczy, ja np. pierwszy raz o nim dowiedziałem się z tego właśnie filmiku.