Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam Panowie.
    Oglądałem wczoraj to EPT i zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego krupier przed wyłożeniem flopa odkłada z talii jedną kartę. Przed turn i river to samo... hmmm. Będę wdzięczny za odpowiedĽ. Pozdrawiam i oby river był zawsze z wami

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jest to zabezpieczenie przed znaczeniem kart, nigdy nie widzisz jaka bedzie karta, bo jest ona przykryta wlasnie ta odkladana na bok (mowi sie ze karta jest palona).
    btw. co do naszych turniejow, zdarza sie ze czasami ktos, kto akurat rozdaje karty pali nastepna karte juz po wylozeniu wczesniejszych, np. wyklada flop i od razu gorna karte kladzie na sam spod, albo na bok, a to przeciez nie ma sensu, jak tak to juz lepiej niech wcale tego nie robi, bo nie o to chodzi w tej czynnosci (to tak na marginesie, bo mnie czasami to irytuje, a jeszcze bardziej jak wlozy karte pod spod i pozniej nie pamieta czy palil czy nie

    Ostatnio sie zaczynam rozpisywac, to moze byc dobry znak dla mojego bloga ... ;P

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    25
    Dziękuję za odpowiedĽ.
    Zadałem znowu to pytanie w wątku o EPT bo myślałem, że przy wysyłaniu posta za pierwszym razem coś nie poszło, ale przeniosłeś moje pytanie tutaj. Więc tam to chyba można wykasować.
    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam serdecznie

    PS. Wreszcie się zarejestrowałem

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Juz wykasowane i witamy na forum