Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Betsson.com został oficjalnym partnerem mBanku!

    Dzięki temu wszyscy posiadacze kont w mBanku mogą dokonywać wpłat poprzez najbezpieczniejsze narzędzie do przelewów online jakim jest mTransfer!
    Współpraca jest wynikiem pozytywnej oceny działań firmy na rynku polskim, dlatego jesteśmy z tego szczególnie dumni!

    Zapraszamy do dokonywania wpłat poprzez mSzop lub po prostu poprzez moduł wpłat na Betsson, gdzie znajduje się opcja mTransfer - mBank!

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Rozumiem, że jeżeli chodzi o wypłaty to czas realizacji nie uległ zmianie (3-7 dni roboczych?)

  3. Jak widzisz, bardzo staramy się dopracować kwestie współpracy z bankami.
    Uwierz mi - kwestia szybkich wypłat jest jednym z naszych głównych priorytetów.
    Jeśli tylko będą takie możliwości - skrócimy czas przelewów na konta bankowe do minimum.
    Jeszcze odrobina cierpliowości ...
    Na dzień dzisiejszy pozostaje 3-7 dni.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Wypłaty możliwe też mTransferem? Błyskawiczne?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 17-09-2006 o 11:23 Powód: zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Ja czegos nie rozumiem przeciez sa wplaty poprzez przelewy 24 i tam jest opcja wplaty instatnt tez miedzy innymi z konta mbanku wiec nic sie nie zmienilo w tym zakresie nie rozumiem po co ten temat bo dla nasz graczy nic sie w tym wzgledzie nei zmienilo wplata jest instant(plus) termin oczekiwania na wyplate pozostaje caly czas za dlugi (minus) . Ja powiem od siebie gdybyscie potrafili zaltwic wplaty i wyplaty instant na konto mbanku to wtedy mozna sie tym chwalic a tak jak mowie nic sie dla nasz gracyz nei zmienilo