Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    tym bardziej ze 8-9 stolow to juz ciezko spamietac raczej kto jak lubi grac, z czym wchodzi itd itp
    PT + PAHud się kłania.

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja gralem swego czasu 8 stolow 6osobowych na nl200 i bez problemu wyrabialem sie z podejmowaniem decyzji, obserwowalem wszystkie wieksze rozdania itp no i oczywiscie w czasie gry uzywalem pahuda. ale dopadl mnie spory downswing (moze variance a moze po prostu za malo readow mialem w czasie gry przez te 8 stolow) i na razie gram 4-6 na raz. np na party jeden z wiekszych winnerow ostatnich 2 miesiecy na nl2000 gra 12 stolow 6max i to bez zadnego pt i pahuda.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    co to jest pahud??

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wedlug mnie najbardziej ilosc stolow ogranicza gdy nie mozemy widziec ich naraz tracimy czas na przelaczanie stolow i dotego mozemy obserwowac akcje na 1/2 stolach w momencie gdy widzimi wszystkie stoly naraz to wydaje mi sie ze rzeczyw3iscie mozna grac 8-9 stolow majac czas na zastanowienie sie i podejmowanie sluszny decyzji

  6. #26
    Jakby nie bylo 12tabling + nut peddling = fortune

    Widze ze niektorzy nie wiedza dokladnie jak sie w ten sposob gra.
    http://img215.imageshack.us/img215/1...tablinggb2.jpg
    Ostatnio edytowane przez EmKey ; 19-09-2006 o 11:11

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    to jest limit czy no limit?

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nut peddling - co to?

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    z daleka...
    Posty
    20
    Ja jestem stanowczym przeciwnikiem takiej gry. Nikt nie powie mi, ze przy 9 stolach w S&G jestes w stanie na wszystkich dobrze dobrze grac gdy blindy sa wysokie, wtedy ograniczasz swoja uwage do stolow gdzie potencjalnie masz najwieksze szanse wygranej.
    Zdecydowanie bardziej zamiast gry na 9 stolach w S&G za np.25$ wole gre na jednym moze dwoch za 110$.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wiecej stolow = mniejszy variance, wiekszy profit. trzeba zdecydowac czy bardziej zalezy ci na rozwijaniu sie czy osiaganiu zyskow. wiadomo ze duzo lepsze ready masz grajac np 2 stoly. winrate wtedy bedzie rowniez wyzszy. ale oczywiste jest tez to ze grajac 8 stolow bedziesz w ciagu godziny zarbial zdecydowanie wiecej.