Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 252
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Oczywiście... pyszny joke
    CU

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Kapota... nigdzie nie idę :twisted:
    Muszę iść do roboty i tak kurde do za.....
    Bawcie się dobrze
    AGL
    P.

  3. #123
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Rzuc taka robote! co to za robota wogole?

    eh

    Goral

  4. #124
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tia, ja rzucilem i nastepnego dnia wygralem 1000$ ;P

  5. #125
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Pet nie zniechęcaj się i wpadnij po pracy. Będziemy pewnie grać dość długo.

  6. #126
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Bedzie sukno i zetony

    Goral

  7. #127
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    No to finito... gracie???
    Zawsze tak mam, że jak się na coś ostro nastawię to taki shit wychodzi...
    Gracie za tydzień??? Serio pytam
    GL

  8. #128
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No to udało nam się spotkać, niestety nikt z nowych graczy nie pojawił się więc graliśmy (Hold'em NL 1/1) w starym gronie: Natalka, Arek, Autarkis, Doli, Góral, Jani, Warsaw i ja. W Tawernie graliśmy tylko do 20:00, a następnie już w gronie 4 osobowym [Doli, Jani, Warsaw i ja] przenieśliśmy się do chatki Janiego i tam kontynuowaliśmy zabawę (dealer's choice) do 6:00

    W jednym rozdaniu popisałem się niezłą głupotą :? . Źle zapamiętałem karty (5 pomyliłem z 4) i będąc przekonany że po riverze mam seta czwórek sprawdziłem allina Warsawa za 69 zł. Po wykryciu kart okazało się że mam najniższy możliwy układ jaki da się zbudować :|. A przecież wystarczyło przed sprawdzeniem jeszcze raz spojrzeć w karty zorientować się w pomyłce i grzecznie spasować . No cóż ta skleroza mnie kiedyś zgubi

  9. #129
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    spotkanie weekendowe było bardzo udane, graliśmy ok. 14 godzin, z czego 10h dealers choice, o którym pisze Doli w innym wątku. Oczywiście, aby nie zniechęcać nowych graczy, powiem tylko, że Dealers Choice graliśmy w gronie starych graczy, dla których żadna z odmian nie była obca, natomiast póki graliśmy w pubie (chociaż też w starym gronie), to graliśmy tradycyjny TexasHoldem 1-1NL.
    Osobiście chętnie zagram za tydzień, nie wiem natomiast gdzie. Jani dzisiaj ma rozmawiać w sprawie organizacji turnieju w Tawernie, gdzie graliśmy, możę przy okazji będzie miał info, czy można tam zagrać. Pub ten jednak normalni eotwarty jest chyba od 17, więc traci się sporo czasu. Osobiście zastanawiam się czy nie jest lepszym pomysłem zagrać w niedzielę od powiedzmy 10 do 22 niż grać od 18 w sobote do 6 rano. Liczba godzin taka sama, natomiast niedziele są spokojnymi dniami w pubach no i nie ma nieprzespanej nocy. A godzina zakończenia w niedzielę taka, że każdy do pracy w poniedziałek spokojnie się wyrobi. Jeżeli ktoś zna jakiś przyjemny lokal, gdzie można sobie pograć całą niedzielę, niech da znać. Chyba, że Kirkowa kuchnia... :lol:

    Prosiłbym o wpisy osób chętnych do gry w najbliższy weekend.

    Pozdr
    Warsaw

  10. #130
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    60
    ARKONIO banderAS
    Z przyjemnością zagram za tydzień i to w dealers choice!!