Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 252
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ostatnio pojawia się coraz więcej chęci ponownego zagrania NL Texas Holdem w Wawie, co osobiście bardzo mnie cieszy. Ostatni raz, bez względu na wyniki, był bardzo udany. Zresztą co tu dużo ukrywać, gra live, niezależnie od stawki, to jednak zupełnie inne emocje i zabawa niż internet.
    Chętnych powinno być przynajmniej 7-9 osób, co uważam za liczbę już nienajgorszą. Problem jest tylko jeden, ale za to dosyć poważny - lokal... Ja np. bardzo chętnie przyjmę chętnych u siebie, ale moje dwa krzesła i mały stół mogą mieć na ten temat inne zdanie.... :-/

    Także zachęcam do dyskusji, może coś ciekawego się wykluje

    Myślę, że byłoby fajnie spotkać się na granie jeszcze przed turniejem w katowicach...

    Pzdr
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Co Wy tak chcecie ostro trenowac przed przyjazdem do Katowic ? Czyżbyście aż tak się nas bali ?? 8) :lol: 8)

    Soprano

    BTW najwyzszy czas aby puchar został u rodowitych ślązaków, tu gdzie jedynie w Polsce w texasa live gra się regularnie co tydzień :twisted: 8) :P 8) :twisted:

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    No ja bym chętnie potrenował. Co do lokalu...mam kilka typów. Jutro będę na mieście to może coś się urodzi. proponowałbym wstępnie sobotę lub niedzielę.(oczywiście najbliższą.)

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    no to Arek informuj na bieżąco. Ja mam co prawda w ten weekend szkołę, ale najwyżej usiądę w ostatniej ławce i będę spał
    Tylko pamiętaj, że w pewnych lokalach piątek i sobota to ni emiejsce na spokojną grę w pokera... Może lepiej spróbować w niedzielę?

    Pozdr
    Warsaw

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Siema

    Sory za przerwe w przegladaniu forum.
    Podobno ktos mnie szukal w sprawie organizacji turnieju w Wawie.

    Mówcie a będzie wam dane

    moje gg 4384977

    moge byc niedostepny (zawsze jestem niedostepny) prosze wyslac , dojdzie

    Pozdrawiam

    P.S. jak powiecie dokladnie na kiedy to 1 dzien i macie na 99% lokal

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    to może załatw nam granie w ten weekend (może być niedziela) w tym lokalu (chętnych jest sporo), a przy okazji pogadamy...

    Pozdr

    Warsaw

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Dla mnie moze byc niedziela 30 stycznia od 16.

    Goral

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    zarezerwowałem stolik dla ośmiu osób w pubie Fischer (na Placu Bankowym) na niedzielę godzina 18. Piwko pilsner 0,5 3 zł(promocja) troszkę chyba chrzczone. proszę o komentarz.
    ściskam

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    nie posiadam żadnego sprzętu do gry. Chciałbym kupić sztony ale zbieram się jak rozsypany ryż.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wszystko super, mi bardzo pasuje! Tylko dwa małe pytania. 1. Czy nie dałoby się tego troszeczkę przesunąć, np. na 16? zawsze to więcej czasu na grę. 2. Czy szefostwo lokalu wie o naszych niecnych zamiarach i nie będzie miało nic przeciwko?

    PrzejdĽmy do konkretów. Proponuję zagrać oczywiście No Limit Texas Holdem. Co do stawek to mam dwie propozycje. Pierwsza to normalne 1-2, natomiast możemy też rozważyć granie 1-1 zamiast 0,5-1. Może to brzmi trochę dziwnie, ale to logiczne. Nie ma wtedy rozdrabniania żetonów na połówki i z tego co wiem, to częsta praktyka chociażby w USA. Po prostu dwóch graczy jest już jakby na BB. To oczywiście pod dyskusję.

    A tymczasem bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie przybycia. Ja jestem na 100%.

    Pozdrawiam,

    warsaw

    PS. Żetony na pewno ma Doli, chyba też Kirek czymś dysponuje.