Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 252
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!


    W pewnym sensie, ja Cie szukalem , Cudaczek, w sprawie organizacjii turnieju w Warszawie. Troche szkoda, ze pojawiles sie pare dni za pozno, gdyz w czwartek ustalono iz najblizszy turniej odbedzie sie w Katowicach, ale mysle iz nikt nie ma nic przeciwko, aby nastepny juz teraz planowac w Warszawie.

    Natomiast, chetnie zagralbym z Wami w Warszawie w najblizsza sobote. Gra w niedziele podwaja w moim przypadku, koszt przyjazdu, ktory jest znaczny w relacjii do stawek gry. Dlatego tez w sobote, zawsze mozecie na mnie liczyc, rowniez najblizsza.


    Pozdrawiam


    MICHAL

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Wszystkie żetony są u Doliego.
    Co do mojego uczestnictwa w najbliższy weekend to tak jak już wspominałem wcześniej wygląda to kiepsko (jakieś 5% szansy na udział)

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    na pewno da się przełożyć...tylko kwestia frekwencji. Kierownictwo nie wiem czy wie o naszych niecnych planach bo gadałem z pracownikiem liniowym (całkiem niezłym) {fajne tam kelnerki są}
    Odnoszę wrażenie, że lokal jest...tylko ludzie jeszcze.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Ja chętnie będę z wami pykał ale najchętniej w piątki i soboty.
    Nie lubię się ograniczać się czasowo przed grą , a w poniedziałki śmigam do roboty
    Strzała

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ponieważ U Fischera jest jednak dosyć poważaną restauracją, więc komuś z kierownictwa może przeszkdzać kilku gości hałasujących żetonami i grającymi w karty... Radzę zapytać, czy im to nie przeszkadza, a najlepiej, żeby znaleĽli jakiś stolik w kącie

    Co do terminu, to akurat uważam (szkoda jedynie Michała, ale tu sprawa jest bardziej skomplikowana) że niedziela popołudniu to dobry termin. Wiadomo, że wszyscy coś robią w poniedziałek rano. Dlatego pograć od 16-17 do 22-23 byłoby w sam raz. Nie mówiąc o tym, że znalezienie lokalu do gry w piątek czy sobotę jest bardzo trudne, bo to dni, w których lokal ma wielu klientów innego rodzaju... W katowicach grają co tydzień w środy i nikomu to nie przeszkadza.

    Zresztą fajnie, jakbyśmy się właśnie spotykali co tydzień na 5-6 godzin niż raz na dwa miesiące na 15h.
    Także proponuję to przemyśleć.

    Pozdrawiam

    Warsaw

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Mi pasuje tylko niedziela, od 16 do 22 to jest calkiem wystarczajacy czas i rano w poniedzialek mozna isc do pracy.

    Jestem za stawkami NL 1/2

    Knajpe trzeba zarezerwowac tak aby kierownictwo wiedzialo co sie bedzie tam robic. Nie wyobrazam sobie powaznej knajpy z jednym stolem grajacym w pokera. Arek mogl byc tutaj zbytnim optymista.

    Pozdrawiam,

    Goral

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    fajnie panowie ze poszukujecie odpowiedniego lokalu
    przetestujcie i jak bedzie w porzadku bedzie mozna ustalic w odstepie 4-5 tygodni turniej w warszawie
    powinno to byc w pierwszej polowie kwietnia

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    W tej knajpie akurat nie byłem, ale z całą pewnością można pograć w pokerka w "Zielonej Gęsi" na Polach Mokotowskich- troszkę się tam przesiedziało za czasów studenckich . Proponuję wcześniejsze godziny np. ok. 14:00 wówczzas jest zdecydowanie spokojniej.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Witam.

    Jutro zadzwonie i dam znac do 15:00 czy jest to realne w ten weekend.

    jak cos pilnego to gg.

    4384977

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Rozumiem, że Cudaczek mówisz o Norze? Jeżeli tak, to jeżeli możesz dowiedz się, czy można by było tam zagrać w najbliższą niedzielę od ok. 16. To samo tyczy się Zielonej Gęsi. Jeżeli Prusak masz możliwość dowiedzieć się tam, to też proszę o info.
    Doceniam starania Arka, ale nie sądzę, żeby taka restauracja jak U Fiszera była odpowiednia do grania w Pokera...

    Także, czekamy na wieści dotyczące tych dwóch lokalów wspomnianych powyżej...

    Pozdr
    Warsaw