Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: satelity

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Jak to dziala, bo z tego co rozumiem to jest to najprostymi slowami ujmujac turniej eliminacyjny?

    Niby wszystko proste, ale jak to mozliwe zeby np w takim VC poker, za 30c (buyin satelita) mozna sie bylo dostac do turnieju o 60k$. Zainteresowanie takimi satelitami tam jest nikle wiec jakim cudem to ma racje bytu??

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    moze jest kilka etapow? dodatkowo zwykle 1-2 miejsca sa gwarantowane przez poker room

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    nie rozumiem

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    czasami poker room funduje np. 1 albo 2 wejsciowki, na reszte skladaja sie gracze grajacy w satelicie.
    a co do kilku etapow, to powiedzmy ze wygrywasz 1 etap za 30 centow, dostajesz sie do etapu za 5$ i jak wygrasz ten to dopiero startujesz w turnieju o 60K.
    mam nadzieje ze juz troche jasniej:P a jak nie to juz nie wiem co mam napisac :P pozdr i na koniec od siebie dodam, ze czesto gesto warto startowac w roznych satelitach, bo mozna tanim kosztem pograc w turniejach z solidna pula

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    a co do kilku etapow, to powiedzmy ze wygrywasz 1 etap za 30 centow, dostajesz sie do etapu za 5$ i jak wygrasz ten to dopiero startujesz w turnieju o 60K.


    a gdzie szukac info o tym ile takich "rumd" trzeba rozegrac