Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Miejsce akcji jak ostatnio: sit za 20EUR w b2b (2-table)
    Na river po flopie T9975 bez ryzyka koloru, blefuję za pol stacka z A6o. Koleś call, myślę sobie "jestem trupem", pokazuję karty a koleś MUCK

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dosłownie przed chwileczką Sit&Go Head's Up
    Blind 25/50, mój stack 2500, przeciwnik 500
    Na buttonie podbijam z:

    koleś call
    Flop:


    Ja bet, koleś re-raise all-in, ja call i koleś pokazuje mi :

    myśle sobie jest świetnie i patrze na moje karty...
    A tam...:

    <BIG LOL> przewidziała mi się ta szóstka, nie wiem albo nie zauważyłem, albo zaspałem i już wkurzony, że straciłem przewagę przez moje niedopatrzenie oczekuje zakończenia tego fishowskiego błędu @#!%!!!!

    Turn:

    Rivier:


    No comment

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Dziś grałem na Expekcie w pokera, jedne rozdanie mnie rozbroilo. Dwoch gości ostro licytuje już przed flopem i tylko oni zostaja w grze. Flop nieistotny, jeden rzuca 30$ drugi call. Turn i znow jeden 20$ drugi call. River jeden rzuca 11$ (mial 11,50$), drugi all inn cos okolo 30. Tamten fold. Wszyscy w smiech na czacie.

  4. #104
    Chip dumping.

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Ja miałem śmieszne - trzy rozdanka po rząd.
    NL50 celeb 5 osobowy stolik Mam na starcie 50$. Jedeń gość ma ok. 180$, jeden 95$, dwóch pozostałych po 50$.
    na BB dostaje:
    1 limper (button ) + sb pre flop bez akcji. Pot 1,5$. Flopik:

    sb check, ja bet 1,5$, button reraise na 4,5$, sb fold, ja reraise 12,5$, button all in za 50$, ja call. Turn i river odpowiednio:
    ,
    Gość odsłania :
    i buy in przechodzi do historii. Od czego doładowanko. Mam znów 50$. Sytuacja na stole -ok. 180$, 145, 50$, 50$, ja - 50$.
    Dostaje na sb:

    EP limp, MP limp, Button raise do 2,5$, ja reraise 6,5$, BB call, EP call, MP call, Button call. :shock: Pot 32,5$. Flopik:

    Ja bet 20$, BB fold, EP all in za 50$, MP fold, button fold, ja call. Gość odsłania:

    Turni i river nieistotny. Mam łącznie 132.5$. Miło. Jeden na sit out. Trzecie rozdanie. Jestem na buttonie i dostaję:

    EP fold, ja raise 2$, sb call, BB call. W pocie 6$. Ja mam 126,5$, sb 83$, BB 168$. FLop:

    SB bet 6$, BB reraise 12,5$ ?????????????. HMM a co mi tam call. SB rerasie na all in 89$, BB call. Kurwa siedze i nie wierze. Pogłupieli zupełnie. A mówie co mi tam, raz się żyje. Reraise all in na 126,5$. BB call.
    SB pokazuje:
    ,
    BB pokazuje:

    Pot - 340$ na NL 50 .
    Turn:

    River:

    I love this game. :wink: Poszedłem się przejść i odetchnąć świeżym powietrzem.

    Carlos

    Ps. Nie komentujcie zagrania all in na takim flopie, bo ja wiem. Nie mogłem się powstrzymać. za duży był pot.

  6. #106
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Dzisiaj na Bossie:

    Czterech wchodzi limpem, flop AAA. 4xcheck.

    Turn K. 4xcheck

    Pot $1.25

    River A i na stole AAAKA. Bet, raise, reraise, AI, call AI, call AI, call AI. 450BB w puli.

    Pokój pokera bierze prowizję pulę $5 a reszta wraca do graczy.

    Brawo Nice hands, boys

  7. #107
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Suwałki / Łódź
    Posty
    81
    Dobre

    Ja dziś miałem fajnego sprawdzacza... wchodze sobie na stół z 1 euro.
    stawki 0.02/0.04

    Jednego gościa złupiłem aż miło... pod koniec miał już tilta, ale nic to.
    Siedze na ok2.5 euro - ten rebuy za 1 euro. Spoko Lubie takich.

    Ja na BB mam AJ
    Flop TQJ... Wszyscy zrzucili, a my sie przebijamy. Stop.
    Turn X River X... cały czas ze 2x reraise. Na stole 3 karty w jakims kolorze (nieistotne... wazne, ze mozliwosc flusha była).

    Pokazał karty pierwszy........... TJ

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    moje QQ& 66&A6s alle przed flopem(dwa shortymieli po 35bb sami sie z all inowali) wygrywa koles z 66 i pisze:nice call fish