Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: ultra aggresive

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!

    Ostatnio testuje nowa taktyke gry na stolach short handed na bossie (stoly 5 osobowe).
    Taktyka jest prosta- raisujesz 80-90% rak. Niewazne co, niewazne z jakiej pozycji ale raisujesz. Po flopie to samo, po turnie też.
    Po jakims czasie goscie oczywiscie sie spostrzegaja co grasz i wtedy dopiero trzeba pokazać mistrzostwo gry. Oczywiscie goscie sie wkurzaja na Ciebie i zaczynaja czesciej sprawdzac ze slabszymi kartami co Ty wtedy wykorzystujesz.
    Musze przyznac ze ta taktyka ostatnio bardzo dobrze sie u mnie sprawdza.
    Ale wazny jest tez dobor stołu- najlepiej goscie z bankrollem ok 60-80% maxa, lub tacy wchodzacy za 50% maxa- widac ze nie maja bankrollu ani nie rozumieja sedna gry i takich latwiej wyblefowac.

    Co sadzicie o takiej grze ? zbyt risky ?
    Ktos probowal ? z jakimi efektami ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Soprano "The Bomb", ostro

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Kakashi ja serio mowie/pisze :wink: Nawet mam nazwe na ten styl gry ale o tym pozniej
    Co sadzisz ?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    pSi jest ekspertem,
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 21-05-2007 o 00:53

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Styl zdecydowanie trudno, jezeli nie najtrudniejszy z wszystkich :P
    Wymaga bardzo dobrego wyczucia i zdolnosci "czytania" przeciwnikow.

    Tak jak napisales najwazniejszy jest tutaj wybor stolu, tylko ludzie, ktorych mozesz ztiltowac byliby odpowiednimi przeciwnikami, mysle, ze przeciwko solidnym graczom nie bylo by juz tak kolorowo.
    Najwiekszym atutem jest tutaj wachlarz rak jakie mozesz miec, czy to jest AA czy 72o, kto Ci to wie :P

    Wydaje mi sie jednak, ze na dluzsza mete nie jest to najlepszy sposob.
    Wystarczy, ze dostaniesz serie "zimnych kart" i moze zakonczyc sie strata sporych ilosci cukierow

    Zdaj relacje czy nadal jest tak wesolo

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Takim graniem to chyba tylko na stawkach do 50NL a i to nie jest pewne. Jak bedziesz tak gral miesiac i bedziesz na jakikolwiek plus(tylko z tego grania) to szacuneczek.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a na jakich stawkach sprawdzasz ta taktyke? ja kiedy probowalem podobnie na 0,25/0.50 6max na UB ale mialem swingi rzedu 4 buyinow w ciagu godziny wiec gra byla bardzo stresujaca a poza tym nie wiem czy wyszedlbym tak w dluzszym okresie na plus

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    a mi się wydaje że jest dokładnie odwrotnie niż mówi flex, im niżej tym tak gra ma coraz mniej sensu.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Preze$
    a mi się wydaje że jest dokładnie odwrotnie niż mówi flex, im niżej tym tak gra ma coraz mniej sensu.
    Mnie takze :P

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Hehe, ja ostatnio na NL100 (6 max) szukam kolesi grających tym stylem i dosiadam się dokupując za niepełny buyin, potem szukam możliwości podwojenia - na razie działa. Daję się blefować i w końcu zwykle wypalam allina na turnie/riverze - zaskoczony ziom często sprawdza np. z middle pair albo jakimś gównianym drawem. Może to też jakaś ciekawa taktyka, gram tak dwa dni i chyba mi się podoba

    Czekam na dalsze wrażenia ze stylu utralag

    pzdr