Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Działo się to na expekcie.
    Gram freezeout 20$ na 20 osób.
    Zostało na sześciu ja mam ok 1500 reszta też podobnie albo mniej z wyjątkiem jednego gracza który miał ok 14000. Miał więc ogromną przewagę która pozwalała mu myśleć już o co najmniej drugim miejscu. A że płatne były 4 miejsc to grałem na przeczekanie. Długo nie musiałem czekać gdyż ten co miał 14000 chips za każdym razem dawał na wejście 2k. Wszyscy czekaliśmy na kartę by go sprawdzić i tak jeden po drugim go kosiliśmy z kasy w końcu był piąty na pięciu przy stole(ja prowadziłem). Odpadłby jako piąty na niepłatnym miejsu ale szczęście mu sprzyjało moja ręka AA jego 5,9(zagrał all in z tą ręką jako pierwszy) karty na stole wyszły w kolorze którego żaden z nas nie miał i się podzieliliśmy kaską. Następna ręka : ja A5 on 8,5 oczywiście zagrał all in river 8 i znowu jego. W końcu odpadł na trzecim miejscu. Widocznie każdą przewagę można stracić. Zyczę sobie i wam więcej takich graczy.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Dośc ciekawe rozdanie

    stół 025/050 NL expekt
    Bylem na bb,na reke przyszlo K7 ,przed flopem zadnych podbić.
    flop : 7 8 7 oczywiscie check...1gosc nastepny betuje do 2$...kolejny go przebija do 5$....ja call...1gosc all-in za 13$.drugi call...ja all-in.
    Turn: 6
    river 4

    Obaj goscie limpowali z AA na reku :shock:

    pozdro

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    W noble poker nie moge sie przyzwyczaic do tego ze trzeba myslec ekspresowo...czas na ruch jest bardzo krótki.Dzisiaj mialem Strita na flopie odrazu i tak sobie myslalem ile mam podbić ze az mi sie czas skonczyl A drugi raz to samo tylko ze strita na turnie zlapalem
    2x w jeden dzien to troche za duzo...dobrze ze pula byla mala
    Chyba Ci się coś pomyliło bo mi się wydaję, że w Noble czas jest jeden z najdłuższych z pokerroomów i zawsze mnie to mocno irytowało :roll:

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    ja mam smieszna historie, wszedlem sobie niedawno na www.gierki.wp.pl na omahe, w jednym rozdaniu pokazaly sie karty mniej wiecej takie



    tam jest tak ze nie pokazuje sie 4 kart tylko wybiera 2 ktorymi gramy , ja mialem

    przeciwnik

    a smieszne jest to, bo przewijam czata a tam widze taki tekst

    #yeeeeeeeeeeee
    #mojeeeee
    #hahahaa
    #mam strita
    #?
    #co jest
    #ale po&*^&*
    #k^&*^*^
    #wyp&^%&%
    #do d z takim pokerem

    przeciwnik nie znal zasad proste :P , teraz wiem jaka jest roznica miedzy play i real money, na real znaja zasady :lol:

    chociaz pamietam ze kiedys na real gosc mial K na stole bylo AAAA i na river dal check bedac ostatnim podejmujacym decyzje wiec moze nie tak do konca znaja te zasady :lol:

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    moze czekal na piatego asa

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez seha
    moze czekal na piatego asa
    Dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    No i co z tego, ze mial K? Glupia para 22 go bila, jesli znasz zasady to wiesz, ze sie bierze tylko 3 karty ze stolu :P

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez melepetor

    Chyba Ci się coś pomyliło bo mi się wydaję, że w Noble czas jest jeden z najdłuższych z pokerroomów i zawsze mnie to mocno irytowało :roll:
    Hmm teraz nie mam zainstalowanego noble to juz nie pamietam nawet ...ale wydaje mi sie ze pisalem o noble..

    pozdro

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Z tymi 3 kartami to sie nie zgodze nie wiem jak jest na innych poker romach ale np w everescie bierze sie najwyzszy uklad nawet jesli bedzie to 5 kart ze stolu.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    No tak, ale Radek pisal o omaha,
    chyba, ze najpierw o omaha a potem o holdemie