Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 108
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    ja mialem podobnie, tylko ze z 10,7s i nie rownoczesnie, tylko najpierw na jednym stole, pas, na flop przychodzi 7, 10 , 10 i zaraz potem na drugim stole znowu 10,7 tym razem call, na flopie 8,9 sprawdzam do konca goscia ktory mocno podbija z nadzieja na na szostczke albo jubka, no i sie przeliczylem hehe, albo inna fajna partia, dostaje 7,7, i zamiast call wcisnalem fold, na flop przychodzi J,7,8 goscie all iny, lekko osiwialem, pokazuja karty a tam JJ i 88 to Dzamba wcisnela fold

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Szkoda gadać, wczorajszy turniej Texas NL $11 na ps
    Szło całkiem całkiem, w czołówce nie byłem ale cały czas powyżej średniej, grałem sobię spokojnie, karta szła nieźle, żetonów coraz więcej i...
    zasnąłem jak było ok 400 graczy (z 1100 początkowych)

    budze sie ok 4 i - Skończyłeś na 187 miejscu
    99płatnych

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Gralem sobie troche wczoraj i mialem takie rozdanie
    Mialem QQ - gosc mial KK - oczywiscie raisy przed flopem , po niskim flopie alliny - pula byla dosyc duza i river przyszlo Q
    Potem przez 10 jakies 10 minut gosc sie wyplakiwal nad swoim nieszczesciem.
    Mowil jaki to ja jestem niedobry, cos o grze fair i PROSIL mnie zebym mu oddal ciezko zarobione pieniadze :shock:

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    i co Bober?oddales mu? :wink:

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    jasne :wink:

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    to sie nazywa fair play :wink:

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Bonc sie nie kwapi wpisać do "najgłupszej przegranej w życiu"
    wiec ja opisze to rozdanie tutaj

    gralismy 0.5/1 PL ostatnio w Krakowie

    Ja: T 9
    Bonc: 4 5 (tak mu sie zdawalo)

    Na stole 3x i ponad 200PLN w puli

    Bonc: muck (zrobil sie czerwony ale poza tym nie dal po sobie nic poznac)

    Palo podnosi jego karty: 4 5 :shock: :lol:

    Dodam jeszcze tylko, że 2 i 3 bylo na stole wiec Bonc mial najnizszy z mozliwych ukladow :lol: :lol:

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Szalony Bober
    Gralem sobie troche wczoraj i mialem takie rozdanie
    Mialem QQ - gosc mial KK - oczywiscie raisy przed flopem , po niskim flopie alliny - pula byla dosyc duza i river przyszlo Q
    Potem przez 10 jakies 10 minut gosc sie wyplakiwal nad swoim nieszczesciem.
    Mowil jaki to ja jestem niedobry, cos o grze fair i PROSIL mnie zebym mu oddal ciezko zarobione pieniadze :shock:
    Ja bym mu na pewno nie oddal pieniedzy, ale za to ZA DARMO bym mu dal numer telefoniczny do Hazardzistow Anonimowych - Gamblers Anonymous !!! :lol: :lol: :lol:

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Tym razem wpisze sie do tego tematu


    Rozsmieszylo mnie to ,bo w ciagu kilku dni 2 podobne historie.

    Nl 0.50/1

    ja K9 ..przed flopem ktos podbil o 3xbb
    Flop: A J 7 .....1gosc podbija o 8xbb,drugi przebija do 16xbb,ja mysle mysle..a ze mialem dosc duzo to call,gosc 1wszy tez.
    Turn: Q 1wszy gosc podbija 5xbb....drugi all-in za ponad 90$,wiec ja call :lol: ,pierwszy gosc fold.
    River: 3

    Nie wierze....gosc mial AK wydaje mi sie ze chcial przekonac nas że ma kolor
    Tacy gracze, takie rozdania,takie decyzje....to jest właśnie Pacific


    A z innych ciekawych historii z dzisiaj to hmm raczej moja głupota :lol:

    W noble poker nie moge sie przyzwyczaic do tego ze trzeba myslec ekspresowo...czas na ruch jest bardzo krótki.Dzisiaj mialem Strita na flopie odrazu i tak sobie myslalem ile mam podbić ze az mi sie czas skonczyl A drugi raz to samo tylko ze strita na turnie zlapalem
    2x w jeden dzien to troche za duzo...dobrze ze pula byla mala


    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Dzisiaj mialem calkiem zabawna historie, ktora co prawda najpierw mnie niesamowicie zdenerwowala, ale pozniej wydala mi sie nadwyraz smieszna :lol: Otoz gralem sobie spokojnie jakis malutki sit&go na pacific poker, wszystlo poszlo szybko, az do momentu kiedy zostalem tylko ja z innym graczem. Rozgrywalismy dziesiatki rozdan i mimo wszystko jakos nie moglo dosc do zakonczenia, pomimo iz moja przewaga powolutku rosla, az osiagnela ok. 2900 do ok. 1100 zetonow W tym momencie postanowilem zrobic (jak to mam w zwczaju) krotka notake o graczu, wlaczylem panel notatkowy i zaczelem pisac jakies glupoty, wszytsko bylo ok do momentu w ktorym wpisalem wyraz z literka "R"... jak niektorzy wiedza na Pac Poker oznacza to raise i w ten oto sposob uszczuplilem swoj stan posiadania o 1100 zetonow i ostatecznie wyladowalem na drugim miejscu :lol: