Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Kubica !

  1. #11
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ta, nie ma co liczyć na cuda, obecne wyniki Robarta to aż nadto jak na tak małą liczbę startów; Robert na Ferrari nie ma szans, niech lepiej jeździ w BMW (młody zespół, ale np. tunel aerodynamiczny mają (nie wszystkie teamy mają, szybko się uczą, jest perspektywicznie), w ostatinch GP sukces z Monzy może się nie potórzyć, Monza to specyficzny tor, a i tak BMW odstawało od pierwszych 2 prowadzących (MSch i K.R.), jakby Massa Kubicę wyprzedził to by mu odjechał, ale i tak Kubica pokazuje świetną jazdę, niech się uczy i nie wymagajmy od niego cudów, to trudny sport

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dla tych co jakims cudem wyscigu nie widzieli dzis o 14 powtorka na tv 4

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Zgadzam się w 100% z MELIPONE.
    Kubica dopiero zaczął , ma jeszcze dużo czasu niech się uczy.
    Bedzie dobrze jeśli w ostatnich startach dowiezie jakiekolwiek punkty , na podium raczej bym nie liczył. Sam Robert w swoich wypowiedziach jest bardzo ostrożny i chwała mu za to. Widac u niego klasę zna swoje miejsce "w szeregu". Cała jego kariera jak na razie przebiega można powiedzieć wzorcowo. Osobiście uważam,że zostanie mistrzem świata. Tylko CIERPLIWOŚCI czego sobie i wszystkim życzę.

  4. #14
    KUUUUBICAAAAAAAAA !!
    Spełnienie moich kibicowskich marzeń!
    Płaczę jak dziecko szok!
    I tak oto Robert stał się największym sportowcem w historii Polski.
    A my jesteśmy tego świadkami!

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    I tak oto Robert stał się największym sportowcem w historii Polski.
    A my jesteśmy tego świadkami!
    A co powiesz o Korzeniowskim albo Małyszu?

    jdx

  6. #16
    Sorry, nie chcę być niegrzeczny, bo to też wielcy sportowcy, ale w dyscyplinach mówiąc delikatnie kameralnych.
    O chodziarstwie lub skokach narciarskich na świecie wie może z 1-2% kibiców.
    O Sennie, Schumacherze słyszała nawet moja matka, która sportem się nie interesuje w ogóle.
    F1 to sport globalny.
    Może zapytam tak, kto teraz jest mistrzem olimpijskim w chodziarstwie?
    Wiesz? Nie? A kto ma puchar w skokach, jak myślisz ile osób na świecie wie kto?
    F1 to historia. Nikt, nie dorasta do tego co zrobił Robert.
    Takie jest moje zdanie. To Tytan. Potem długo, długo nic.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Powiedzieć o Robercie, że to tytan możemy za kilka lat. Na razie się rewelacyjnie spisuje i zapowiada. Nie możesz aż tak umniejszać sukcesów Małyszowi i innym wielkim sportowcom.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jest kurwa jest

  9. #19
    Być może jestem jeszcze w szoku po wyścigu,
    być może jestem subiktywny, śledzę F1 od jakiś 15 lat.
    To nie czas i miejsce na takie dyskusje, nie będę nikogo już przekonywał, swego zdania jednak nie zmienię.
    EOT
    I jeszcze raz BRAWO ROBERT!

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    KUUUUBICAAAAAAAAA !!

    I tak oto Robert stał się największym sportowcem w historii Polski.
    A my jesteśmy tego świadkami!
    Zdrowo cię poniosło
    Ale ja tez taki jestem, znaczy kibicuje calym sercem, przechodze stany od euforii do max kurwicy, takze nie dziwię się Twojemu podnieceniu. Kubica jest świetnie zapowiadajacym sie kierowca, który już przeszedł do historii. Ale o tym czy jest najlepszy w historii( naszego sportu)) pogadamy za 10 lat.