Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Czesto majac AK w kolorze ciezko jest przy raise 5BB preflop spasowac, moja slaba strona jest to ze gdy na flopie nic mi nie dojdzie a przeciwnik betuje daje fold i mimo silnej poczatkowej reki przegrywam te 5BB. Tak samo majac AK boje sie dac bet zeby nie bylo sytuacji jak wyzej, gdy bez AK na flopie praktycznie "oddaje" swojego beta.

    Co moge na to poradzic?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nl 10, 25
    ja bet preflop i potem jak zaczynam na flopie to bet niezaleznie co przyjdzie. najlepiej jak jest na flopie w takiej sytuacji ze nic nie doszlo jakas dama lub walet bo wtedy jak on nie ma damy ani waleta to sie prawdopodobnie zlozy. chyba ze sie ma wiecej callerow to jest problem co przy takim becie na malych stawkach sie zdaza w wiekszosci.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Czesto majac AK w kolorze ciezko jest przy raise 5BB preflop spasowac, moja slaba strona jest to ze gdy na flopie nic mi nie dojdzie a przeciwnik betuje daje fold i mimo silnej poczatkowej reki przegrywam te 5BB. Tak samo majac AK boje sie dac bet zeby nie bylo sytuacji jak wyzej, gdy bez AK na flopie praktycznie "oddaje" swojego beta.

    Co moge na to poradzic?
    wazna jest pozycja, z reguly jest tak ze gdy flop nie spasowal zadnemu to ten kto pierwszy betuje zgarnia pota, chyba ze jestes LAG vs tight i re-raise kontrolny, duze znaczenie ma obserwacja stolu i zachowan przeciwnikow

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Czesto majac AK w kolorze ciezko jest przy raise 5BB preflop spasowac, moja slaba strona jest to ze gdy na flopie nic mi nie dojdzie a przeciwnik betuje daje fold i mimo silnej poczatkowej reki przegrywam te 5BB. Tak samo majac AK boje sie dac bet zeby nie bylo sytuacji jak wyzej, gdy bez AK na flopie praktycznie "oddaje" swojego beta.

    Co moge na to poradzic?
    Dlaczego piszesz ze ciezko jest spasowac AKs przy 5bb ???
    jak mzoesz wogole myslec o spasowaniu takiej reki ?
    Albo raise dosc mocny albo easy call.
    Jak flop jest nieski, bez np 2 w kolroze a agresor wykonuje c-bet nie za duzy (jakies 1/2 puli) i masz pozycje to sprobuj go zreraisowac. Jezeli da tylko call to praktycznie masz darmowy river bo jest pewne ze na turnie da check. Jezeli zreraisuje to fold oczywiscie