Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    mam taki mały dylemat. mam monitor 15 cali i gram na doyle brunson pokerroom na 3 stołach z wielkim overlapem. poziom jest nieszczególnie wysoki. słyszałem że na partypoker poziom jest o wiele wyższy od przeciętnego ale za to można regulować wielkość stołów. właśnie zbieram na monitor 21 cali. jak myślicie, co by mi się bardziej opłacało:
    a) tight abc partypoker 4 stoły NL10 bez overlapu
    b) tight abc doyle brunson (albo inny pokeroom o przeciętnym poziomie) 3 stoły NL10 z overlapem

    jakieś pomysły? sugestie?

    P.S - aktualny poziom umiejętności i bankroll nie pozwalają mi grać wyżej.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wyzszy poziom na party i to na NL10?

    porownaj winrate i zdecyduj gdzie wiecej zarabiasz ale moim zdaniem na NL10 wszedzie wszyscy sa tak samo beznadziejni

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    sie smiejesz zdzisio, ale na PP na NL25/50 widzialem wiecej TAGow (i to takich co wiedza co robia) niz na UB.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ale nie przesadzajmy ze sa roznice jakies wyrazne na nl10

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    hmm pewnie nie :P
    szczegolnie, ze gracze z "dluzszym" stazem nie moga wejsc na takie stoly (mowa o PP).

  6. #6
    kakashi, co masz na myśli mówiąc gracze z dłuższym stażem? jakieś blokady na pp czy co?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Po miesiacu, albo dwoch nie pamietam dokladnie na NL10 juz sobie nie pograsz.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Na party NL10 mozesz grac do 45dni od zalozenia konta. Kiedys tam gralem i poziom graczy byl zadowalajacy (mnie oczywiscie). Na NL25 zagralem ze 100 handow, troche tez obserwowalem, i wydawalo mi sie, ze bylo troche za bardzo tight. Wiec sie wynioslem.

    Jak nie masz jeszcze konta na PP to na NL10 jest tam bardzo milo.

  9. #9
    ok, już wszystko rozumiem, dzieki za pomoc.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    tajemny moze nie z tej beczki ale takie pytanie
    chodzi i o bonusa u doylego "Musisz uzbierać 100 action points za każdy $1 bonusu."
    mozesz napisac jak sie dostaje te punkty
    dz