Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    18
    Zastanawiam do jakiego pokerroomu powinienem sobie wplacic swoj pierwszy depozyt. Polecacie jakis szczegolnie? Gralem jak na razie na i4poker,partypoker,bet365 i pkr. Najbardziej odpowiada mi chyba party,ale sromotnie przegralem moje 75$ bonusu z liquidpoker-wiec nie wiem czy to dobry pomysl.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Polecam www.sportingodds.com Mają bardzo przyjemny bonusik $100 za rozegranie 500 rozdań (po $10 za każde 50 rozdań). Oprócz tego jeżeli w ciągu 24h rozegrasz minimum 50 rozdań masz wstęp do wieczornego Freeroll'a (chyba o $100, ale nie jestem pewien), gra tam zazwyczaj około 80 osób.

    Soft: BossMedia

  3. #3
    podstawow pytanie ty chcesz grac na bonusy czy grac i liczyc zyski tylko z gry?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    18
    Chce na poczatku zainwestowac 100-200 dolarow i grac na minimalnych stawkach. Potrzebuje porzadny bonus startowy,zebym mial wystarczajacy do dlugofalowej gry bankroll. Nie nastawiam sie za bardzo na pozniejsze bonusy. Wazne dla mnie: dobry interfrace,poziom odpowiadajacy moim jak na razie marnym umiejetnosciom oraz rakeback preferujacy graczy walczacych o niskie stawki.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Na sportingodds juz nie ma bonusa za 500 rh, sa tylko miesieczne za 1000 rh - 20$ chyba i za 3000+ rh - 110$