Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Mamy KK na dwóch stołach (fullring)
    (1)
    PF oponent bet 5BB ja raise 10BB oponent call reszta fold.
    Flop z Asem tęcza.
    Oponent check, ja bet 15BB oponent reraise allin (80BB)
    (2)
    PF oponent bet 4BB ja raise 9BB oponent call reszta fold.
    Flop z Asem tęcza.
    Oponent bet 5BB, ja raise 15BB oponent reraise allin (90BB)

    Nie mamy żadnych info o oponentach,
    Co zrobić w tych przypadkach ?
    Co zrobiłem źle preflop i na flopie ?
    Wczoraj dostałem 6 razy KK i 5 razy był As na flopie…
    Jak to gracie ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jak nie znam przeciwnika to w takim przypadu to juz loteria, ja daje fold w 90% no moze w 75%
    w tym pierszym przypadku to chyba mial AK , zgadlem ???

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    W obydwu przypadkach dalbym fold na flopie.
    1) Przy AA na dloni zreisowalbym Twoje KK pf, wiec mozliwe ze ma AK lub zlapal seta na flopie.
    2) Na flopie call i czekam na turna, chociaz tym allinem tez mogl cos zlapac.

    Nie wiem czy dobrze gram KK, ale mocno preflop i check/call bez pozycji na flopie, a z pozycja bet w granicach w puli. Przy takich raisach odpuszczam dalsza zabawe.

  4. #4
    KK no jest trochę ręką problematyczną Ja zazwyczaj przed flopem ostro betuję i jeżeli we flopie nie ma Asa to podbijam znowu. Jeżeli jest As no to mamy problem, bo jezeli ktos wszedl w moje podbicie przed flopem znaczy, ze musi miec jakas niezla lapę, np. AA, AK, AQ chociaż może też mieć QQ, JJ. Wtedy to już w zależności od mojego przeciwnika, jednak jeżeli we flopie ktos re-raise to ja folduje

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez ZbigAnch Zobacz posta
    Co zrobiłem źle preflop i na flopie ?
    Jak to gracie ?
    Na flopie gram podobnie - continuation i licze ze przeciwnik sie zlozy, jak da raise, to fold - on sugeruje asa, a jak ma asa, to nasze szanse na wygranie sa juz niewielkie - zostalo tylko 2 outsy.
    Jak on da continuation, to raise i znowu liczymy ze sie zlozy - jak nie to fold.
    Natomiast preflop duzo agresywniej - po jego 5BB daje raise na ogol 20BB - po co dawac mu prawie darmo ogladac flop...

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Dla mnie 2x easy fold.
    ALe mam pytanie bo piszesz raise 10BB- o 10 czy do 10 ?? rozumiem ze o 10 ? niektorzy roznie pisza dlatego pisze

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Zdecydowanie pasuję. Myślę że jeżeli ktoś sprawdził bety PF i flop przyniósł Asa, to czekam lub czasami call i patrzę co dalej.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    też 2 razy fold, masz KK ale nikt o tym nie wie, twój cont-bet to typowy ostatni strzał ala 'mam AK AQ' i liczysz że ktoś ze słabyszym asem się złoży, jak się nie składa to raczej ty się musisz złożyć w długim okresie czasu sytuacje że przeciwnik miał też (niższą) parkę są rzadkie, a wygrana jest wysoce zależna od prawie perfekcyjnego odczytu gry przeciwnika, daleś 2 razy fold czy gambling ci się włączył ?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Dwa razy fold. As na flopie zdarza sie raz na cztery razy. Reraisuj wiecej preflop-a, przeciwnikowi w obu przypadkach oplacalo sie draw-owac z nizsza para do seta.

    DuzySlon

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak
    w tym pierszym przypadku to chyba mial AK , zgadlem ???
    Nie wiem, dałem 2 x fold
    Cytat Zamieszczone przez vitek
    Nie wiem czy dobrze gram KK, ale mocno preflop i check/call bez pozycji na flopie
    W jednym z poprzednich rodań z KK zagrałem ostro preflop, na flopie mój c-bet też musiał być mocny i tym sposobem mając 2/3 buyina byłem już „zapocony” i dałem allin niezależnie od asa na flopie. Teraz starałem się tego uniknąć by móc wycofać się gdy napotkam reprezentację A... co się udało.
    Cytat Zamieszczone przez the_beggar
    KK no jest trochę ręką problematyczną
    Zgadzam się, ale chcę mieć jak najwięcej takich problemów
    Cytat Zamieszczone przez Jarx
    Natomiast preflop duzo agresywniej - po jego 5BB daje raise na ogol 20BB - po co dawac mu prawie darmo ogladac flop...
    Po takim raisie preflop (o 20 BB) jaki c-bet na flopie ?
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    ALe mam pytanie bo piszesz raise 10BB- o 10 czy do 10 ??
    podbicie o 10BB (dodatkowe 10BB)
    Cytat Zamieszczone przez magg0t
    Myślę że jeżeli ktoś sprawdził bety PF i flop przyniósł Asa, to czekam lub czasami call i patrzę co dalej.
    Hm, ale jeśli on ma Asa to mój check czy call nie daje mi informacji o tym, może przecież mieć QQ, JJ, TT a nawet każdą inną parę. Natomiast mój bet może spowodować jego fold nawet gdy ma asa ze słabym kickerem.
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    a wygrana jest wysoce zależna od prawie perfekcyjnego odczytu gry przeciwnika, daleś 2 razy fold czy gambling ci się włączył ?
    Dlatego dałem właśnie te dwa rozdania, w poprzednich albo miałem reada albo byłem pot-commited, decyzje nie były trudne. Tu dałem 2 x fold ale chciałem się upewnić na forum, że to było zagranie ok a nie strach po przegraniu z KK kilka rozdań wcześniej.
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon
    Dwa razy fold. Reraisuj wiecej preflop-a
    Czyli w/g większości mój słabszy bet preflop to jednak zła decyzja, zapewne spowodowana strachem po przegraniu z KK kilka rozdań wcześniej.

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i uwagi.