Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Chcę abyście w tym temacie podzielili się mało znanymi pokój roomami a mianowicie takimi co dopiero powstają lub co nie mają zamiaru nawet mieć 200graczy Oraz recenzja na ich temat...

    Czy admin wyraża zgode na publikacje? Jeśli nie prosze o nie banowanie tylko usuniecie tematu...

    Ja podziele się http://pledgepoker.com/ cholera wie czy się rozwija czy upada ma freerolle 250$ ale cóż trzebanajpierw wplacic na konto dolczyki by je atywować ja się złapałem po wygranym turnieju zajalem 3 miejsce i tu doczytuje wpłać by aktywować konto...

    Następny dobry poker room to www.pokerdream.pl oferuje specjal freerolle dla polaków z forum . Bardzo ładnie rozwijający sie poker room tylko torszkę soft do dopracowania ale myślę że z czasem będzie ok w 100%

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    To ja dodam coś od siebie...


    www.pokeround.com

    Swojego czasu były tam freerolle w których łatwo możnabyło cos ugrać,pograłem kilka dni ugrałem ponad $350.

    Na stołach pustki (wetedy tak było, teraz pewnie nie jest lepiej )

    Pieniądze mi wyspłącili dopiero po 2 miesiącach, kiedy to już straciłem niemal całkowicie nadzieję, że je jeszcze kiedyś zobaczę... Nie dokonywałem depozytu.

  3. #3
    No ale dostales to sie liczy może musieli poczekać az z odatku nazierają by Ci wypłacić hehe skoro tak dużo osób gra

  4. #4
    Po co to pisac o pokerroomie jak na tym forum ludzie od niego prowadzą swoj dział i załatwiaja frerole i opisuje inne sprawy

    EDIT KIREK: Nie jesteś na forum od wczoraj a walisz zbędnymi cytatami co drugi post. Do wprowadzenia swojej wypowiedzi używa się funkcji 'Szybka odpowiedź' a nie 'Cytuj'
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-09-2006 o 15:13

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Zagralem sobie dzisiaj we freerollu na pledgepoker.com(120 osob 15 platnych miejsc 1. 50$ 15.9$). Doszedlem do final table, zostalo 8 osob i musialem pojsc do ubikacji wracam, jest sit out i koniec z turniejem, nie moglem do niego powrocic bo robil sie blad. Pogadlem z supportem, jutro po poludniu ma byc wiadomo bo chyba maja jakis blad z softem a teraz niema nikogo kto sie tym zajmuje, mialem na pare blindow jeszcze wiec moze skonczylo sie troche wyzej, zobaczymy jutro(nie ma zadnego dostepu to turniejow w trakcie).
    Swoja droga to ciekawy pokerroom, nie ma tam praktycznie nic oprocz freerolli, stoli puste, turnieje tez, ciakwe na czym zarabiaja.

  6. #6
    A jak z platnościami wiesz? wpłacać trzeba by kase odebrać czy odrazu jest na pokerowym koncie?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Tyle co przeczytalem w sofcie, trzeba wplacic 25$ zeby konto bylo aktywne, pozniej mozna robic co sie chce z tym ze minimalna wyplata to 100$ i mozna wyplacic tylko raz na tydzien, pozatym jesli sie nie dokona aktywacji w 72h od ew wygranej we freerollu to bonusowe pieniadze(wygrana z freerolla) przepadaja. Kolezka z supportu powiedzial ze wynagrodza mi to jakos "meaningful" wiec zobaczymy

    edit: wlasnie wszedlem, mam w bonus money 23$ z hakiem, 10 dostaje sie chyba za sama rejestracje a reszta to nagroda z freerolla w ktorym jak sie okazalo zajalem 6 miejsce.
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 05-09-2006 o 13:20

  8. #8
    ee to nawet sobie głowy nie zawracam kiedyś wpłace 25$ i dograć mam do tego by miec 100$ a potem czekać bóg raczy wiedzieć ile by mi wypłacili