Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja mam takie zapytanie
    chodzi mi o niskie stawki typu nl 10 ewentualnie nl 25
    czy lepiej grac na ipoker(cd titan kiwi ocean itd) co ludzie nie uzywaja zadnych poker trackerow czy na onagame gdzie mozna uzywac takich rzeczy ale poziom jest nizszy ale mozna uzywac takich programow ale nie wydaje mi sie zeby ludzie grali z takimi programami.
    I grac tylko AA KK od razu aliny az noz widelec sie ktos skusi bo przewaznie ktos zagra. raisy z AK AD DD JJ 1010 i limpy z kazda para i KD KJ DJ J10 i ewentualnie z jakimis sconektorami. to na 10 osobowych stolach. ja po kilku dniach jestem z gry na malym plusie ale udalo mi sie bonusa wyrobic czesc bonusa. Ale soft mi sie nie podoba i nie wiem czy mama wrocic na ipoker gdzie bonusy wyrabia sie trudniej ale mozna wiecej ugrac na stolikach czy dalej grac na onagame?

  2. #2
    chaos ;O

    Poker trackerem sie nie przejmuj, na takich stawkach to nie wiem czy znajdziesz wiele osob uzywajacych PT, o ile w ogole jakas znajdziesz.

    A ongame i I4 to kwestia gustu, w tym wypadku nie pomoge.

    A i dobra rada, poczytaj cos o pokerze. HoHa lub inne pokerowe pozycje na poczatek. Wyjasni ci to sporo spraw, np: zwiazynmi z betowaniem, rasami i pozycja . GL

  3. #3
    To tu muszę ciebie zmartwić od kilku dni w sieci ipoker mozna uzywać PT.

    A dobra rada dla ciebie wiecej zajmij sie swoja gra niz zmartwieniem czy ktos uzywa Pt bo to napewno mu nie pozwala wygrywac. A co do różnych ocen to moze nawet przeszkadzać.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a to tego nie wiedzialem ze na ipoker mozna uzywac PK bo nie gralem tam ponad miesiac ale jak gralem to w miesiac z 16$ zrobilem ponad 200$
    ale tak wogole to na stawkach nl 10 25 jak napisal zak malo kto uzywa PK tak mi sie wydaje
    ale tak z ciekawosci sie chcialem zapytac czy duzo ludzi wg was uzywa PK na tych stawkach bo grajac tak jak juz napisalem nie miskujac gry to przy PK ciezko byloby cos ugrac
    bo jak by duzo ludzi uzywalo PK to taka gra bylaby bez sensu
    Tak mi sie wydaje a ja przejde na wyzysze stawki to wiadome ze nie bede tak gral bo tam ludzie juz mysla i np limp na wczesniej pozycji i po rasie alin to wiadome ze to jest AA albo KK ale na nl 10 ew 25 to ludzie sie nie domyslaja i daja call
    ale jak gosc widzi moje statsy preflop to sie moze domyslec z czym gram
    i to jest moja filozofia gry na takich stawkach i jakos daje na razie efekt

  5. #5
    Pt to nie jest program który czyta układy kart tylko daje graczowi wierzyc ze moze dzieki niemu wygrac wiecej a tak naprawde moze byc odwrotnie

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Że co??

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Smieć, syf i powinni do tego dopłacać..

    A co do pytania, to policz sobie Kurak gdzie wychodzisz na większy plus - na Ipoker bez bonusa, czy na Onagame z bonusem i już powinieneś mieć odpowiedź ( z tego co napisałeś to chyba na IP).

    A ludzi z PT to po 1. że na małych stawkach jest mało, a po 2. jak ktoś już rzeczywiście umie z tego PT korzystać (bo to o to tu SP chodzi ) to raczej i bez niego by się do jednostajnego stylu gry dostosował, bo jest to program który wymaga jednak troche umiejętności.
    A po 3. to kasa i tak jest z rybek których na ss dużo, a nie z tych co grać umieją więc na rybkach się można spokojnie skupić

  8. #8
    Racja

    Jak by takie programy dawały dużą przewage graczowi to poker roomy zakazały by ich używania czyli podłączania sie pod ich soft.

    Szkoła czyni mistrza a nie jakiś program.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-09-2006 o 14:21

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Tramwaj Zobacz posta

    A co do pytania, to policz sobie Kurak gdzie wychodzisz na większy plus - na Ipoker bez bonusa, czy na Onagame z bonusem i już powinieneś mieć odpowiedź ( z tego co napisałeś to chyba na IP).
    znaczy sie nie wiem jeszcze bo tutaj gram dopiero pare dni ale ogladalnosc flopa po raisach jest czasem 40-50% na full ringach to jest przegiecie
    i tak sie ciesze ze jestem na plusie bo na pierwsze 5 AA udalo sei wyciagnac aliny preflop i 4 razy przegralem i raz mialem 3 calerow i wygral gosc z 10 4 off hehehee
    mysle ze w dluzszym okresie nie beda miec takiego szczescia juz