Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: rakeback

  1. #1
    jest w betssonie rake back i jak to sie przedstawia

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    wydaje mi się, że nie ma w betssonie rakeback

  3. Betsson nie prowadzi promocji typu "rake back".
    Mamy za to wiele innych atrakcyjnych promocji. Liczba zalogowanych graczy w dowolnym momencie praktycznie zawsze przekracza 10 000. To chyba najlepszy dowód na to, że nasze promocje są atrakcyjne i warto grać na betsson.com

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Osobiscie betsson bardzo mi przypadl do gustu tylko ze jesli chodzi o te promocje to za bardzo nie wiem jakie bo wtopilem juz kilkaset dolarow i jaoks nie widze z tego korzysci a jak wiadomo na innych pokerromach jest cos takiego jak rakeback czy tez punkty vip i nawet jak sie przegra duzo to potem jest okazja egrac , dlatego chcialbym zeby moze te promocje zostaly przedstawione , mimo wszystko jestem zwolennikiem betssona , ale jak wiadomo wszedzie sa plusy i minusy , pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Betsson nie prowadzi promocji typu "rake back".
    Z tego co znalazlem w siecie to mozna otrzymac na Betssonie rakeback rejestrujac sie przez zagranicznego affiliate'a... Brak takiej oferty ze strony polskiego przedstawicielstwa Betssona to spory brak.


    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Mamy za to wiele innych atrakcyjnych promocji. Liczba zalogowanych graczy w dowolnym momencie praktycznie zawsze przekracza 10 000. To chyba najlepszy dowód na to, że nasze promocje są atrakcyjne i warto grać na betsson.com
    A czy te 10k to przypadkiem nie sam Betsson, ale cala siec OnGame?


    W tym poscie nie chce naskakiwac na Betssona, pisze tu bo wlasnie mysle o graniu na Betssonie, ale lubie miec w pelni jasna sytuacjie i najlepsze mozliwe warunki.
    Pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    A czy te 10k to przypadkiem nie sam Betsson, ale cala siec OnGame?
    Eee, widzisz jakąś różnicę? - bo ja żadnej.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    To, ze te 10k osob nie jest tam dla bonusow Betssona, bo niektorzy z nich w zyciu o Betssonie nie slyszeli, bo graja np na Hollywood Poker Anyway to nie byl najwazniejszy punkt mojego postu...