Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    Może ktoś sie orientuje jak mniej więcej wygląda stosunek rake'u oddawanego pokerrommowi do wygranych w długim okresie?

    rozumiem że to sprawa indywidualna i zależy od stylu gry, ale czy np 3:1 dla tight playera grającego ShortHanded to przeciętny wynik czy raczej dobry? a może słaby?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Raczej nie rozpatrywałbym stosuknu rake/wygrane jako dobry lub zły Po prostu płacisz i nie wiele możesz z tym zrobić, poza korzystaniem z programów rake back lub wyrabianiem bonusów dzieki którym możesz odzyskać nawet około 100% płaconego rake.

    Wracając do ilości rake jaka płacisz to moja baza PT pokazuje że na SSNL SH (poniżej NL200) płace:
    - NL25 SH ~ 10PTBB/100
    - NL50 SH ~ 7PTBB/100
    - NL100 SH ~ 5PTBB/100

    Im wyższe stawki tym stosunek rake do BB mniejszy. Niestety najniższe stawki koszone są niemiłosiernie.

    Pozdro

  3. #3
    Obecnie rake wynosi max 5% ale poker roomom opłaca sie oddawac rakeback niż obniżyc rake np: 1-2% poniewaz czesc z oddanego rake i tak wroci do nich.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Kazdy dlugofalowy wynik na plusie jest dobry. Pamietaj, że przez rake znaczaca wiekszosc graczy przegrywa. Jezeli masz na mysli 3(rake):1(wygrane) to nie jest to moze zbyt wybitny wynik chyba ze grasz naprawde wysoko(powyzej 200NL).

    DuzySlon

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    zgadza sie, dlatego tak naprawde opłaca sie grac tylko gdy dostajesz rakeback powyzej 50% , szczegolnie gdy grasz na stawkach nl100 i wyzszych.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    zgadza sie, dlatego tak naprawde opłaca sie grac tylko gdy dostajesz rakeback powyzej 50% , szczegolnie gdy grasz na stawkach nl100 i wyzszych.

    hahahahahahah

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    nie wiem co jest w tym smiesznego,,, sam wyrabiam miesiecznie rake contribution na poziomie 1500-2000$,, krew mnie zalewa gdy sobie pomysle ze az tyle miesiecznie mi moga zabierac pokerromy,,
    a takto majac rakeback na poziomie 55% dostane te 900-1000$ spowrotem,,,, jest to calkiem spora kwota, ktora dostajesz tylko za to, ze zapisales sie z czyjegos linku,

  8. #8
    Smieszne to jest bo to jest jednoznaczne a co jak gracze gdzies wyrabiaja 25% rakeback 30% 40% itp to co juz sie nie opłaca.

    A jak by wogle nie było rakeback to by gracze nie grali grali by.

    Rakeback jest jako taki oferowany przez kilka roomow ale tak samo jak upadly freerole gdzie jeszcze rok temu ponad rok było ich o wiele wiecej i wieksze to teraz jest mniej takich turniejów.

  9. #9
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Ja kiedys mialem miesiac ze zabrali mi 4k$ rake, a zarobilem w miesiacu jakies 400$
    Aktualnie gram troche wyzej i mam stosunek 2:1 na moja niekorzysc(oddaje 2 dolary na dolara zarobionego), czasem w dobrym miesiacu 4:3 na moja niekorzysc
    Gram limita i na limicie rake back jest b.wazny, dlatego mam ochote przejsc na tego poker rooma co oddaje 100%.