Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale z drugiej strony wieksze wygrane, wiec nie do konca jest tak zle z "lista plac"...

  2. #12
    Tak ale to sa freerole które mają słuzyc do dalszego grania kasa a nie wypłacania jej odrazu dlaczego taki błąd zrobił betsson to nie wiem

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Tak ale to sa freerole które mają słuzyc do dalszego grania kasa a nie wypłacania jej odrazu dlaczego taki błąd zrobił betsson to nie wiem

    O rany zaczyna sie !!!!
    Jaki blad?? Kurwa czlowieku zrozum ze ty sam jestes jednym iwlekim bledem i nie masz prawa oceniac dzialan pokerromu z prostego powodu on nie jest twoj , a tutaj wszedzie widac a to sie tobie nie podoba sklad sportingbet teamu a to mowisz o bledach(jakich bledach???) betsson , czlowieku wez sie ogarnij troche ja juz naprawde nie moge czytac twoich wypocin (jak wiekszosc uzytkownikow tutaj)
    A tak BTW - patrzcie pan najmadrzejszy i wszytsko wiedzacy o pokerze zebra o dodatkowo platne miejsca zeby ograc chcoiaz te 2 czy 5 USD . O rany Z-E-N-A-D-A!!!!

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nie o $2000 tylko o $1040 plus dodatkowe 3 ticket'y (przetłumacze ci pawełku dosłownie są to bilety lub wejściówki jak kto woli) o wartości $300+$20 każdy

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    nie o $2000 tylko o $1040 plus dodatkowe 3 ticket'y (przetłumacze ci pawełku dosłownie są to bilety lub wejściówki jak kto woli) o wartości $300+$20 każdy
    Ja wiem co to znaczy to nawet na 1040$ było za mało miejsc płatnych

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    no ty bys wolał żeby bylo 1040 miejsc platnych
    hola hola nie ma tak dobrze

  7. #17
    Tu nie chodzi o mnie ale o początkujących graczy chyba lepiej dla nich jak by było 50-60 płatnych?

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Te freerolle jak mniemam mają promować room i mają być atrakcyjniejsze dla troche lepszych graczy dla których zdobycie dolara czy dwóch nic nie znaczy a za friko moga zdobyć wejściówke czy kilkadziesiąt baxów

    P.S. Czemu ja znowu wdaje sie z dyskusje z tobą Drogi Pawełku

  9. #19
    Wiesz według mnie freeroll ma pozyskiwac graczy i jeszcze sciagac graczy na serwer po to by dana siec szczyciła sie ze ma tyle i tyle graczy ale to pominmy.


    Freeroll powinien dac rozwinąc się nowym biednym graczom a nie tym którzy już coś maja jak są tacy juz bogaci to niech sobie wykupią wejsciówke do gwaranta i po sprawie.


    i to tyle wypowiadałem się w interesie graczy a nie swoim

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    W imieniu graczy dziękuje ci za wypowiedź