Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Zastanawiam sie ilu z was zyje z pokera... ile wyciagaja na miesiac ( max i min.. )
    tak mniej wiecej oczywiscie...

    Ciewkawi mnie czy w Polskce sa ludzie zyjacy z pokera...

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Przecież tu wszyscy na play money grają...

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Skad ty sie arianik wziales na tym forum? Od tygodnia zarejestrowany i masz wiecej postow niz ja przez prawie rok. A to jakis cykl wielkich turnieji w Wa-wie chciales organizowac, to znowu zastanawiasz sie jak zarzadzic swoim bankrollem zdobytym we freerollu, to znow bawisz sie teraz w U.S. Kto cie tu naslal??

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    ja tak wyciągam około 30 000 na miesiąc, jest cięzko, ale da się ugrać, mam nadzieję że za niedługo będe więcaj wyciągać, bo moim głównym i priorytetowym celem jest dociągnięcie do miliona wtedy........może uda mi się wymienić te play money na 13$ :P

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Co ty z choinki się urwałeś. Przecież w to się nie da wygrać. Zapytaj lepiej ile dokładają co miesiąc do swojego hobby.

    Carlos

  6. #6
    no ja miesiecznie dokladam do tego min. 250 $, ale jak kiepsko idzie czasem i nawet 500, a wy ? ostatnio zastanawiam się nad sprzedażą domu, ale w końcu się odegram !

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Ja dokładam od 1000$ do 1500$ miesięcznie. Wszystko przez to , że gram chyba za wysoko do moich umiejętności. Na ale niżej niż 100NL to nie czuję ciśnienia i szastam kasą na lewo i prawo i wpadam szybko w tilta . Dawno mówiłem zmienić soft!
    Całe szczęście , że nie gram za dużo, tylko jak jestem za granicą i mam spokój od baby.
    Muszę zacząć się leczyć..

    Carlos
    Ostatnio edytowane przez Karlos ; 28-08-2006 o 15:10

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    HAhahaha

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ja gram na cukierki i muszę powiedzieć, że ostatnio przeszedłem na dietę ubogą w węglowodany TILT :/

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Cytat Zamieszczone przez karelli Zobacz posta
    Skad ty sie arianik wziales na tym forum? Od tygodnia zarejestrowany i masz wiecej postow niz ja przez prawie rok. A to jakis cykl wielkich turnieji w Wa-wie chciales organizowac, to znowu zastanawiasz sie jak zarzadzic swoim bankrollem zdobytym we freerollu, to znow bawisz sie teraz w U.S. Kto cie tu naslal??
    No moze i jestem poczatkujacy, ale chce sie duzo dowiedziec...
    No chcialem cykl turniei organizowac, ale to chyba nic zlego..

    Ale ja Ciebie od nie wyzywam wiec bez takich tekstow prosze, a ja przeciez nie o gotowke tylko o play money sie pytalem...
    Bo chyba nikt tu prawa nie lamie, prawda??


    hmmm ale faktycznie nie byl to najlepszy post... sorka ale z U.S to ja nei jestem, tylko chcialbym na pokerze zarobic poza dobra zabawa.. i dlatego pytalem czy to mozliwe po duzej ilosci treningu i zrozumieniu tematu...

    jeszcze raz przepraszam pytanie bylo glupie...
    Ostatnio edytowane przez arianik ; 28-08-2006 o 23:25