Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Dziś chciałem sobie pograć, włączam PAHUDA i:
    "Your registration needs updated. Please verify that today is May 27, 2008, and allow PokerAceHud to connect to the interntet in order to update your registration."
    Po kliknięciu OK wyskakuje okienko gdzie jest napisane że używam wersji trial, która pracuje równocześnie na max 1 stole (to nieprawda) i żebym sie zarejestrował jeśli chcę mieć pełną wersję. A przecież ją mam. Po kliknięciu ok wyskakuje błąd że okres triala sie skończył i potem okienko gdzie można wpisać kod rejestracyjny. Gdy wpiszę mój kod wyskakuje ponownie pierwszy błąd z tego postu. I co mam robić? Miał już ktoś taką akcję?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    wyslalem maila do ich supportu, i z tego co zrozumialem to ich blad, ktory naprawia w ciagu 24-48h (wczoraj dostalem odpowiedz)

    na stronie PT3 po wejsciu do "pomocy", "pahuda", "potrzebuje nowy kod" dostaniesz na maila kod do HUDa, ktory po naprawie powinien juz dzialac

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    wczoraj rano padły im serwery trzymające dane rejestracyjne
    odzyskują w tej chwili dane i do tego momentu część ludzi będzie miało takie problemy

    na ich forum pisali że może to trochę zająć ale pewnie z 2-3 dni max

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mi juz przyjelo kod przyslany z supportu pt3 i hud dziala

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Też tak miałem. Jak zmieniłem datę o rok do tyłu to nie działało. Ale zmieniłem w plecy o 2 dni i śmiga. Ustaw sobie na kompie 25 maja i powinno działać.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    tez tak miałemi kupiłem wczoraj PT3

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Tez tak miałem, zmieniłem date. Dobrze wiedziec ze to ich wina ba huda mam wyrobionego za pkt i faktycznie myslałem ze jakis okres sie skonczył

  8. #8
    ja wpisałem kod rejestracyjny i znowu normalnie działa