Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    witam!
    Tak jak juz wspomnieli Jani i Warsaw organizacja takiego turnieju to spore wyzwanie,ale jezeli przedstawisz jakies konkrety to chlopaki napewno doradza Ci w pewnych kwestiach...w Polsce mamy jeszcze doczynienia z pewnego rodzaju deficytem w turniejach naziemnych(szczegolnie poza Warszawa)ale jezeli uda Ci sie zorganizowac cos fajnego to pokerzysci napewno dopisza i frekwencja bedzie wysoka!!
    Kazdy pomysl jest na wage zlotapozdrawiam serdecznie

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Zaproponowałem comiesięczny raczej niz cotygodnowy termin, bo co tydzień gra już WLP która ma ustaloną renomę i myślę, że cotygodniowa formuła zaszkodziłaby zarówno jednym jak i drugim turniejom (na tym etapie rozwoju pokera u nas jest IMHO zdcydowanie za wcześnie na jakieś konkurencyjne rozgrywki i wzajemne przeciaganie graczy, wszyscy tylko na tym stracą).

    Comiesięczny termin też sprzyjałby graczom z poza W-wy, którzy raz w miesiącu chętniej by dojechali, zwłaszcza gdyby miał to faktycznie być cykl turniejów z jakąś formą nagradzania "najwytrwalszych".

    Co do kwestii prawno - organizacyjnych, to przyłączam się do głosów powyżej, warto skorzystać z rad i doświadzczeń Janiego i spółki, no i ogólnie miec pomysł na rozwiązanie różnych kwestii prawnych, które to rodzi. Najlepiej rzeczywiście, zebyś wpadł na ligę kiedyś (gramy co wtorek, namiary znajdziesz w innym wątku tutaj), byc może po rozmowie pojawią się nawet jakieś szansę na połaczenie sił i współpracę? Tak jak mowię, na tym etapie rozwoju pokera najmniej jest nam potrzebna niezdrowa konkurencja, może niepotrzebnie uprzedzam niedoszłe fakty, ale wszyscy wiemy jak to bywa .

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Każdy następny zorganizowany turniej to następna szansa na pogranie i spotkanie w miłym towarzystwie. Cykl takich turniejów - jeszcze lepiej. Duże nagrody - świetnie! Tylko jakoś tak mi tu.... Nie wiem, dziwnie coś... Może trochę więcje szczegółow? Czy ten hotel to jest jakiś konkretny hotel? Czy z kimś juz były prowadzone rozmowy?

    Z ostatnich rozmów w Casonos Poland dowiedziałem się, że do Polski wchodzi kolejny pokerroom i chcą to wejście zrobić "z przytupem". Duży turniej w Hyatcie na otwarcie, potem cykl turniejów live.

    Więc proponuję się spieszyć z organizacją, bo się nam terminy kończą

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    kiedys byl problem ze zorganizowaniem sie w cyklu 2miesiecznym a widze ze w przyszlym roku co 2 tydzien weekend bedzie musial byc zarezerwowany na male piwko przy zielonym stole i kazdy wybierze cos dla siebie
    jeszcze 2-3 lata temu byl problem ze zlapaniem 20 graczy z calego kraju a teraz jest problem ze znalezieniem lokalu na ponad 100
    nic wszystko idzie w dobrym kierunku popularyzacji texas holdem jako sportu z nagrodami

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    jaka jest maksymalna liczba graczy?
    jak wyglada sprawa stolow?
    co to za hotel?
    co to za sala?
    jakie warunki tam panuja?
    jaki jest czas uzytkowania takiej sali?
    generalnie napisz cos wiecej o miejscu, bedziemy pozniej kombinowac jaka zrobic ewentualnie forme takiego turnieju..

    pozdrawiam.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    naraie niestety po przedyskutowaniu paru istotnych spraw okazalo sie, ze nie da sie tego zrobic na skale o jakiej myslalem...
    ciezko z organizacja oficjalnych turniei nie posiadajac kasyna niestety...
    ale bedziemy kombinowac i moze sie cos uda...

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jani z Clipperem jakoś sobie dają radę i bez kasyna

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    hmm ale nie rozmawiamy o takiej skali... i nie do konca o takim lokalu...
    wlasnie z Janim rozmawialem we wtorek i troszke mnie oswiecil ( dzieki mu za to ) chcialem zrobic cos naprawde duzego i rozreklamowanego...

    a tak sie nie da niestety..... ale pracujemy nad tym...

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    jak rozumiem nie zdradzisz zadnych szczegulow bo pomysl upadl na dobre??

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    niestety tak