Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave Zobacz posta
    Najbardziej 97s, a także 86s, 75s, 64s.
    Ehh, zapomniałem o 96s

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja tam najbardziej lubię JJ i TT. Dobre pary, mało kto się ich spodziewa, bo walnąć przed flopem na nie za wysoko nie można, zazwyczaj na nie wygrywam. Za to nienawidzę AA, bo w 99% przypadków dostaję na tą kartę wpierdziel z jakimiś śmieciami. Widzisz AA i myślisz sobie "jestem w domku, mam ich". A potem? Walniesz mocniej - wszyscy się zmyją, zlimpujesz - dostaniesz baty, bo ktoś wejdzie z byle czym... Poza tym lubię "twarze" w kolorku

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    boze jak wy mozecie z takimi gownianymi kartami wchodzic
    Dobry LAG nie jest zły (ale zły LAG nie jest dobry).
    A tak szczerze, to moją ulubioną ręką jest .... kto powiedział że mówimy tylko o holdemie?

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    3
    Widze, że co niektórzy mają jakieś ulubione karty. Mam pytanie wobec tego jak to sobie wymysliliście czy prowadzicie statystyki ze swoich rozdań, a może są do tego jakieś programiki gdzie można wklepać daną rekę + Flop i określić czy sie wygrało z ta reką czy nie. Wiecie co mam na myśli.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Moje ulubione:
    96 i 34 kolory nie wazne

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Heniek Zobacz posta
    Widze, że co niektórzy mają jakieś ulubione karty. Mam pytanie wobec tego jak to sobie wymysliliście czy prowadzicie statystyki ze swoich rozdań, a może są do tego jakieś programiki gdzie można wklepać daną rekę + Flop i określić czy sie wygrało z ta reką czy nie. Wiecie co mam na myśli.

    ja uzywam poker office i tam moge sobie przegladac z jaka karta ile wygralem itd itp, w poker tracker na 100% tez masz taka opcje. polecam, bardzo pomagaja w analizowaniu gry i czytaniu przeciwnikow.

    PS. osatnio bardzo lubie KK, bo strasznie duzo $$$ udalo mi sie na to zlapac, natomiast z AA bywalo srednio (na party poker to czasem mialem ochote wcisnac fold preflop z AA ) suited connectors i tak sa najlepsze
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 15-10-2006 o 19:30

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Czworka trojka sooted

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    55 .

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    T9 s0000ted

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    12
    Z "nietypowych"; 47off

    Oraz; K10 i 99