Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Hand #398370506 at table: Table TH 439
    Started: Mon Aug 21 14:28:26 2006

    Vap0cHiLL is at seat 1 with 34.85
    spacey1 is at seat 2 with 54.65
    Lucky D is at seat 3 with 47.40
    Polkka22 is at seat 4 with 52.20
    HERO is at seat 5 with 27.60

    spacey1 posts the large blind 0.50
    Vap0cHiLL posts the small blind 0.25

    Vap0cHiLL: --, --
    spacey1: --, --
    Lucky D: --, --
    Polkka22: --, --
    HERO: 7c, 8c

    Pre-flop:

    Lucky D: Call 0.50
    Polkka22: Fold
    HERO: Call 0.50
    Vap0cHiLL: Raise 3.00
    spacey1: Fold
    Lucky D: Fold
    HERO: Call 3.00

    Flop (Board: 8h, 8s, Qs):

    Vap0cHiLL: Bet 3.50
    HERO: Raise 10.00
    Vap0cHiLL: Fold

    HERO wins the pot of 13.30 by default

    Gram za niepelny buy-in z braku stolow NL25 na Bossie.
    Jak rozgrywacie takie sytuacje, czy powinienem dac call i na turnie betowac, z drugiej strony troche balem sie o kolor.
    A moze odpuscic sobie limpy z 87suited?
    Ostatnio gram bardziej loose z pozycji.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Masz pozycje, wiec chyba dalbym call, a potem sprobowal zrobic all-ina na turnie.

    Edit: oczywicie bez zadnych scarecardow

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    call a na turnie raise all in

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez vitek
    [...] Pre-flop:

    Lucky D: Call 0.50
    Polkka22: Fold
    HERO: Call 0.50
    Vap0cHiLL: Raise 3.00
    spacey1: Fold
    Lucky D: Fold
    HERO: Call 3.00

    [...]
    Hmm gram na NL50 juz od dobrych paru miesiecy i rzadko sprawdzam raise 6BB z 78s jesli nie ma ani jednego caller'a przede mna. Wg mnie nie powinienes sprawdzac pre flopa, no ale pominmy to. Co do flopa to zagrales go dobrze. Nie za duzy re-raise gracza, po ktorego becie mozna poznac, ze nie trafil nic na flopie. Ja osobiscie nie lubie slowplayowac trojki przy 2-óch suited kartach po flopie.

    Pozdrawiam


    [Edit: Co do posta Soprano: takie rozegranie tez byloby dobre, jednak ja wolalbym raisnac na flopie :P I'm agressive guy ]

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez vitek
    Jak rozgrywacie takie sytuacje, czy powinienem dac call i na turnie betowac, z drugiej strony troche balem sie o kolor.
    A moze odpuscic sobie limpy z 87suited?
    Ostatnio gram bardziej loose z pozycji.
    Na flopie bym zagral tak samo - po co mam mu dawac dobierac do czegokolwiek za darmo.
    Ale co do gry pre flop to masz za maly stack zeby callowac 6BB z SC - jak chcesz w ten sposob grac to powinienes miec pelny buy-in.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Jarx
    .
    Ale co do gry pre flop to masz za maly stack zeby callowac 6BB z SC - jak chcesz w ten sposob grac to powinienes miec pelny buy-in.
    10006% poparcia

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Cytat Zamieszczone przez Jarx
    .
    Ale co do gry pre flop to masz za maly stack zeby callowac 6BB z SC - jak chcesz w ten sposob grac to powinienes miec pelny buy-in.
    10006% poparcia
    A ja sie nie zgodze :P

    Dla mnie call 6BB z SC przy 1 przeciwniku to blad, chyba, ze mowimy o tzw. "Mixowaniu".

    Ale na dluzsza mete (czyt. gdybysmy zawsze robili w ten sposob) , jezeli koles ma olej w glowie (nie jest np.: weak-tight, ktory przy byle raise odpada) to za kazdym razem, gdy tak robimy jest to -eV.

    Jednak raz na jakis czas nie zaszkodzi takie zagranie, bo o to wlasnie w pokerze chodzi - popelniasz bledy, ale chcesz zeby za twoje male bledy przeciwnik odplacal wiekszymi bledami.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Jarx
    Na flopie bym zagral tak samo - po co mam mu dawac dobierac do czegokolwiek za darmo.
    po to żeby coś złapał np. Asa, ja daję call, raise od razu mówi że mamy 8 albo coś z Q, więc duża szansa że spasuje nawet AK, call i dajmy mu coś złapać, raise na turnie, jeśli check z jego strony to ma słabą kartę (nic nie ma) -> może check i dajmy mu szansę na blef na river coby wyekstahować max. $, oczywiście ponosimy ryzyko, ale po to żeby zarobić więcej imo

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    No wlasnie nie, chodzi o to zeby w pokerze nie popelniac bledow. Ale z full buy in z sc sprawdze 6bb,a praktycznie 5bb bo juz zlimpowalismy

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    No wlasnie nie, chodzi o to zeby w pokerze nie popelniac bledow. Ale z full buy in z sc sprawdze 6bb,a praktycznie 5bb bo juz zlimpowalismy
    tzn soprano masz rację co do robienia call z sc za 6bb, ja tylko pisałem co bym zrobił jak już dałem ten call i jestem w sytuacji postflop, preflop call to już insza inszość