Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    49
    Producent "Aviatora" przygotowuje biografię pokerzysty


    Graham King, jeden z producentów głośnego "Aviatora", podejmie się przeniesienia na duży ekran biograficznej książki Nolana Dalla i Petera Alsona pt. "One of a Kind: The Rise and Fall of Stuey 'The Kid'" - opowieści o krótkim życiu jednego z najlepszych graczy w pokera w historii tego sportu.

    W wieku nieco ponad 20 lat Stuey 'The Kid' był już oficjalnym mistrzem pokera. W ciągu swojego krótkiego życia na kartach zarobił 30 milionów dolarów by bardzo szybko wszystko stracić. Zmarł w 1998 roku w Las Vegas w wyniku przedawkowania narkotyków.

    Graham King przewiduje, że ekranizacja książki cieszyć się będzie dużą popularnością w USA, gdzie w pokera za pośrednictwem internetu rocznie gra ponad 50 milionów Amerykanów. Produkcję biografii sfinansuje studio Warner Bros.
    Ten film będzie chyba zdecydowanie lepszy niz "High roller", bo lepsza ekipa będzie go realizować. Ciekawe kto tym razem zagra Ungara?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    49
    Kilka zdjęc z filmu "Lucky you" (Szcześciarz). Premiera w Polsce 16 czerwiec 2006













    A to lista zwodowców którzy wystąpia w tym filmie:
    Playing themselves or fictional counterparts in Lucky You--the first Hollywood film to capture the excitement and drama of the worldwide poker phenomenon--are Jack Binion, Doyle Brunson, Johnny Chan, Hoyt Corkins, Eli Elezra, Antonio Esfandiari, Sam Farha, Maureen Feduniak, Chris Ferguson, Ted Forrest, Phil Hellmuth, Chau Giang, Barry Greenstein, Jennifer Harman, Dan Harrington, John Hennigan, Karina Jett, John Juanda, Jason Lester, Erick Lindgren, Minh Ly, Mike Matusow, Daniel Negreanu, David Oppenheim, Max Pescatori, Matt Savage, Erik Seidel, Huck Seed, Mimi Tran, Cyndy Violette, Marsha Waggoner and Robert Williamson III. Brunson, Lester and Savage also served as consultants on the film.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Fajnie...

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    wooooow jaki film bedzie ciekawy az slinka cieknie

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wyobrażacie sobie jak wzrośnie boom na pokera w USA, jak film okaże się sukcesem?

    Pozdr,
    Warsaw

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    N atych zdejciach same gwiazdy pokera sa ja juz sie niemoge doczekac tego filmu. W USA ja mysle ze boom juz jest i to calkiem spory, jak film ogarnie europe to dopiero bedzie :shock:

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Kupa pieniędzy będzie jak sobie ludzie ten film obejrzą :lol: 8)

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Co do 'boomu pokerowego' w USA, to rozmawiałem ostatnio z kolegą, który tam mieszka i pracuje jako krupier.
    Gadał sobie z klienem i ten mówi, że jego córka uczy się grać w pokera
    -ile ma lat - pyta kolega
    -sześć

    :shock:

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Nam nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie z "boomu" kazdy naiwny amerykanin, ktoremu sie wydaje ze przeczyta jedna ksiazeczke i bez praktyki potrafi grac to kilka dolarkow w naszych kieszeniach :twisted:
    Osobiscie nawet nie wiem, czy zobacze ten film, ale uwielbiam kiedy filmy o hazardzie koncza sie "dobrze"

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Dabrowa Gornicza
    Posty
    91
    ja z moim bratem gram czasami ma 8 lat :shock: