Strona 3 z 71 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 708
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Sniper
    Tak czy inaczej zamierzam przynajmniej w Gdańsku być.
    pozdrawiam
    lol, z Sopotu do Gdańska niedaleko, ciekawe czy przyjedziesz do KAtowic...


    Pomysl fajny, z tego co mowia punkty latwo wyrobic a nie ma sie co dziwic ze i4poker chce promowac swoj room. Szkoda tylko ze do generalki licza sie wszystkie turnieje, bo wiadomo ze czasem cos komus wypadnie, ale odleglosc zbyt duza itp.
    No i nagroda za 1 miejsce calkiem calkiem

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To sie robi nudne do potegi^N! wchodza tu sami zawistniacy ktorzy na sile chca uswiadomic, ze to zle posuniecie, ze nie zagraja bo i4 bo to bo tamto ludzie nie odpowiada - przeczytajcie, pomyslcie - wplaccie i zrobcie te vipy lub nie ale nie MARUDŹCIE ze to zle tamto zle, jak juz kilka osob napisalo vipy zrobic to kwestia godzin i jesli Ci najlepsi pokerzysci beda chcieli zagrac, to je zrobia jeszcze zgarniajac przy tym kase chyba proste? Niestety warunki w Polsce sa jakie sa i tym samym jak juz wspomnial organizator tak to bedzie wygladac a nie inaczej jesli chodzi o miejsca rozgrywek, znowu robiac 7 turnieji w Gdansku czy Krakowie co maja zrobic Ci z 2 konca polski ? :wink: PLUSEM jest to, iz za wyrobione vipy mozna do satelitki wejsc w ktorej jest duzo miejsc gwarantowanych!

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Paiek jak twoim zdaniem jest to nudne to tego nie czytaj !!! bo chyba nie do konca rozumiesz do czego sluzy forum.
    Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie w danym temacie bezwzgledu na to czy jest to opinia pozytywna czy negatywna.

    Jesli chodzi o pomysl to uwazam tak samo jak Soprano ze jest b.fajny. Ubolewam takze nad tym ze do generalki zaliczane sa wszystkie turnieje bo juz wiem ze w pierwszym nie moge wystapic ze wzgledu na podroz poslubną

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dobra troche przesadzilem z wypowiedzia, jeszcze wypowiem sie co do zaliczania wszystkich turnieji - napewno tak jak i dla mnie tak i dla wiekszosci jest to niekorzystne - najlepiej jakby sie liczylo np 5 najlepszych... bo wychodzi na to ze Ci, ktorzy beda na wszystkich maja spora przewage nad reszta.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ja natomiast zagadzam się ze tede. Najlepiej gdyby w każdym turnieju najlepsi kwalifikowlaiby sie do finału. Ale sam pomysł zorganizowania tego turnieju jest bardzo dobry i oby inne poker roomy wzięły przykład. Wtedy może za jakiś czas uda się wszystkie turnieje połączyć i będziemy mieli w Polsce to na co wszyscy czekamy 8)

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ludzie.. co wy tu pieprzycie o jakiś malkontentach i nie zdolności doceniania tego co robią dla nas cudowne pokerroomy ?! ...

    Chyba niektórym z was się trochę pomyliło na jakim świecie żyją...

    Zdaję sobie sprawę z zasad rządzących rynkiem i że jak ktoś wykłada pieniądze, czas, pracę itd. to ma prawo sobie za to robić reklamę lub zapraszać dla przykładu na swój turniej tylko tego kogo chce..
    To jest sprawa oczywista i niewiem po co prawie każdy to powtarza!

    Chodzi tu trochę o coś innego .. niektórzy ludzie nie siedzą całe dnie/noce przed wirtualnymi stolikami do pokera. Część osób gra sobie od czasu do czasu dla przyjemności.. czasem częsciej, czasem rzadziej. I jak taki osobnik siada sobie do pokera to siada tam gdzie grać lubi i w to co lubi .. i dla niego wyrabianie w 'zaledwie kilka godzin' jakiś śmiesznych punktów vip mija się z celem.

    I dla tego właśnie część osób która widzi że jest jakiś fajny turniej i ma ochotę w nim zagrać, a następnie się dowiaduje że muszą bawić się w tym celu w jakieś zabawy na które ani nie mają ochoty ani czasu zdaje się być takim faktem zbulwersowana. I ma święte prawo wygłosić swoją opinię na tym forum, bo do tego właśnie ono służy.

    Nie mam nic przeciwko takim turniejom i uważam że im więcej tym lepiej, tyle że szkoda mi że od dłuższego czasu żeby zagrać w jakimś większym turnieju to albo trzeba wyłożyć duży chajc albo trzeba się zapisywać do jakiś roomów i grać na jakiś dziwnych softach

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    super sprawa taka seria turniejów!!!!!!!

    spróbuje wystartować w tym cyklu choć pomysł by liczyły się do klasyfikacji wszystkie wyniki jest wg mnie bardzo zły. ile będzie osób które będą w stanie dojechać na wszystkie turnieje cyklu???? przecież zawsze coś komus może wypaść.....

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Czytam niektore posty i sam nie wiem co myslec!!Chyba niektorzy zupelnie nie wiedza co mowia......jezeli nie macie ochoty nie grajcie na i4poker....Wedlug mnie inicjatywa jest bardzo fajna....to jest pierwszy tego rodzaju tur w Polsce i napewno nie wszystko odrazu bedzie doskonale-wiele bledow wyjdzie w praniu i w miare uplywu czasu Piotrek i reszta napewno to bedzie poprawiac!!Przyznam sie ze i4poker to nie jest moj ulubiony room ale juz wplacilem kaske i od jutra zaczynam zarabiac VIPy.....Swoja droga wyrobienie 100 VIPow to kwestia jednego dnia grania....wiec nie wiem o co tyle krzyku!!
    Pragne tez zachecic niektorych do podrozy po Polsce i zwiedzeniu kilku ciekawych miejsc.....przeciez poker to nie tylko karty....wazni sa ludzie jakich poznajemy no i miejsca jakie dzieki pokerowi mozemy zobaczyc.....wiecej pozytywizmu panowie!!
    Pozdrawiam serdecznie!!

  9. #29
    Witam,
    jestem tu nowy i na razie czytam ale skoro dyskusja toczy się wokół tematu turniejów live to chciałbym skorzystać z możliwości i zapytać Organizatora jak mam interpretować ten punkt regulaminu:

    "4. Organizatorzy (SSSGwK i i4poker.com) zastrzegają sobie prawo odmowy dostępu do tej oferty każdemu z graczy oraz odwołania lub zmiany tej oferty w dowolnej chwili bez wcześniejszego powiadomienia. "

    czyli co, dochodze do finałowego stolika i nagle się dowiaduję, że nie mogę dalej grać bo mam koszulke od betssona ?

    pozdro

  10. #30
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    Ja jeszcze dozrzucę swój kolejny głos, ostatni już w tym wątku.

    Bo myślę, że ludzi nie tyle bulwersuje sam pomysł zrobienia cyklu turniejów (co jets przez wszystkich raczej dobrze widziane), co chwyt marketingowy związany z szumnym nazwaniem go "Polish Poker Tour" i sugestiami co do udziału w nim/wyłonieniu najlepszych graczy w Polsce itp.


    Po starannym przeczytaniu regulamninu jest - przynajmniej dla mnie - zupełnie oczywiste, że jedynym celem tego pomysłu jest tak naprawdę promocja pokerroomu organizatora, a wszystko inne to po prostu bajki . Oczywiście to jest moje zdanie, każdy może sobie wyrobić własne.

    Oprócz oczywistych i przytoczonych juz wcześniej elementów regulaminu (konieczność wyrobienia rake'a i nagradznie graczy za *częsty* udział w turniejach) zasługują na uwagę dwa kolejne:

    "1. Każdy z graczy nagrodzonych w klasyfikacji generalnej PPT zgadza się na wykorzystanie swoich danych osobowych oraz publikację swoich zdjęć do celów marketingowych. "

    oraz przytoczony w poście GoodCallBadBeat'a powyżej punkt 4. o prawie odmowy udziału i możliwości zmiany oferty.

    Nie sądzę, aby wielu szanujących się i dobrych graczy zechciało brać udział w turniejach na tych wszystkich warunkach, co w połączeniu z niezbyt atrakcyjną w sumie (jak na tak szumne wypowiedzi) pulą nagród pozwala stwierdzić, że na pewno nie jest to oferta skierowana do nich

    Nie ma sensu ukręcać głowy takim pomysłom zanim jeszcze stały się faktem, dlatego nie będę już więcej brał udziału w tej dyskusji. Pierwsze turnieje dopiero przed nami, być może okaże się, że formuła turniejów będzie ewoluować, i kiedyś zrebi się z tego faktycznie prawdziwy "Polish Poker Tour". Ale moim zdaniem - na tym etapie - wygląda to wyłacznie jak akcja promocyjna i4poker i niewiele więcej.

    Co nie zmienia faktu, ze każdy turniej pokerowy jest turniejem pokerowym, a więc wszystkim uczestnikom życzę dużej frajdy, fajnej zabawy i samych wygranych .