Strona 21 z 71 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 708
  1. #201
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Gajowy - namawiaj zone na nastepny turniej, bo ja wlasnie zakonczylam swoja zabawe z poekrem...

    Pozdrawiam,
    Doti

  2. #202
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Sek w tym ze koncza z pokerem osoby ktore juz robia to nie pierwszy raz. Doti juz miala swoje chwile podlamania i wrocila do nas tym razem na pewno bedzie tak samo

  3. #203
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Jani pamietam ta chwile podlamania, o ktorej Ty wspominasz, ale dzisiaj przegralam w necie duzo pieniazkow ( jak na moje mozliwosci) majac piekne rece ( idealny flop), a grajac niestety z takimi osobami, ktore ciagna do konca i na riverze im dochodzi. Dlatego stracilam ochote na gre.

  4. #204
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Nie martw się ja też już trzeci tydzień tracę całe buyiny. Jest na to jedno dobre wyjście: przeczekać, a żeby nie tracić kontaktu z pokerem to proponuje freerolle. Tam można tylko wygrać a straciić najwyżej czas.

  5. #205
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez doti Zobacz posta
    grajac niestety z takimi osobami, ktore ciagna do konca .
    hm to dziwne ja chyba jak wiekszosc uwielbia jak ciagna do konca , niestety stol sklada sie z 7 kart nie z 5 ,gdyby tak bylo to by prawdopodobnie nie bylo przeplywu pieniedzy miedzy graczami

  6. #206
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Doti nie podłamuj się

    Na stolikach po PPT poszło Ci ładnie przecież i karty wchodziły jak chciały

    W necie niestety tak bywa, że fishy jest dużo - moj ostatni downswing 12 buyinów i też już myślałem, że jest coś ze mną nie tak i powinienem grać jak ci goście (w jednej sesji przegrałem 8 z 9 allinów przeciwko fushdrawom z setami, stritami, dwoma parami itd i w tych 8 przypadkach wszedl hujom kolor na riverze) ;(((

    Pzdr i trzymam kciuki za koniec badbeatów u Ciebie

  7. #207
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Borygoooo zboczeniec a fujjjjjjjjj :P,a co do turnieju w czestochowie przewidzane sa jeszcze dwa inne turnieje z tego co wiem,dlatego zmiana terminu PPT III

  8. #208
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Doti, ja się nie zgadzam na Twoje odejście!!!

  9. #209
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Hmmmmmm, nie napisalam tego Gajowy po to zeby robic niewiadomo jakie zamieszanie. Po prostu po wczorajszym dniu stracilam ochote na gre, ale zakonczmy ten temat bo zrobil sie z tego off topic, a to przeciez temat poswiecony Polish Poker Tour i tego sie trzymajmy.

    Pozdrawiam

  10. #210
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Gajowy troszke logiki ,dlatego ze jest najawzniejszy mialby sie odbyc dnia ostatniego jako turniej wlasnie na zakonczenie weekendu pokerowego,pozdro
    p.s:jeszcze nie wiadomo jak bedzie do konca