Strona 2 z 71 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 708
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Kiedy bedzie jakas satelitka do turnieju PPT?

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Chyba ktoś tu troszke żle zapowiedział PPT. A mianowicie:
    "Czeka tam na Was propozycja od naszego serwisu dla naprawde najlepszych graczy turniejowcyh w Polsce"

    Ja to odbieram w ten sposób że najlepsi gracze w polsce grają na i4poker.
    Chyba tak nie jest. Znam kilku dobrych graczy i z tego co wiem to nie grają w tym pokerroomie.

    Po drugie organizatorom turnieju o nazwie POLISH POKER TOUR powinno zalerzeć na tym aby zagrali tam liczący się pokerzyści,a nie zmuszać ich do gry na i4poker. Ktoś chce pokazać że jest najlepszy w polsce a tu lipa MUSISZ się zapisać na i4poker.
    Moim zdaniem ten turniej nie zasługuje na nazwe "PPT" ponieważ przez taką organizację na 100% nie zagrają tam wszyscy najlepsi.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Nie dramatyzujcie

    Fakt jest taki, ze to i4poker sponsoruje te turnieje i ze wzgledu na to moze zaprosic na nie kogo tylko zechce. A to, ze nazywa sie to Polish Poker Tour... skoro ta nazwa nie jest nazwa zastrzezona to i4poker nie ma zadnych przeszkod zeby jej uzywac.

    Malkontenci - jesli naprawde macie ochote wziac udzial w tych turniejach to wyrobienie tych 100 punktow VIP to zaden problem, zas jesli brzydzicie sie softem b2b badz tez samym i4poker to nikt Was do gry w Gdansku nie zmusza.

    Wypisywanie postow o charakterze " to nie fair / karygodne / nieuczciwe / niemoralne etc. bo tylko gracze i4poker maga grac w turnieju " i tak w zaden sposob na organizatorow nie wplywa, wiec dajcie sobie spokoj. Ja zagladam tu gdy pojawi sie nowy post, gdyz moze pojawi sie jakis nius od i4poker - nie po to by czytac jak marudy wyrzucaja z siebie swoje zale.


  4. #14
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    to raczej powinno się nazywać: i4poker POLISH POKER TOUR.
    I tak tez sie nazywa - Polish Poker Tour. Nie bylo tylko sensu dwa razy uzywac slowa poker.

    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    Kompletnie nie rozumie o co wam chodzi?Jak można miec zal do i4poker,że chce tylko swoich graczy na turniejach?Nazywa sie to PPT,bo akurat tak im sie wymysliło.Niech malkontenci załozą Polski Związek Pokera,pozyskają sponsora i zorganizują sobie swoje PPT :wink:
    Naprawde wlozylismy duzo pracy w ten projekt. Nie bede tu chwalil i4poker.com, ale jak dotad zaden pokerroom na rynku nie zorganizowal takiego cyklu. Wnioski nasuwaja sie same. Nam akurat zalezy na turniejach naziemnych..

    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    nie wiem jak dla was ale dla mnie wiekszym problemem jest to ze turnieje rozgrywane sa w roznych miastach troche daleko od siebie polozonych i chcac zagrac we wszystkich turniejach( a tak by pasowało zeby byc w czołowce po wszystkich turniejach) to trzeba by bylo zwiedzic cała POLSKE...
    Brak duzych sal spelniajacych odpowiednie warunki techniczne i dogodnych terminow wykluczyl inne lokalizacje.

    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    jechac z krakowa do gdanska na jeden turniej w ktorym i tak mozna odpasc zaraz na poczatku i nie zdobyc zadnych punktow troche sie nie oplaca ,,,
    Niektorzy pojada z Gdanska do Krakowa. :wink: No i gramy o pieniadze - nie tylko o prestiz.

    Cytat Zamieszczone przez poligraf86
    Kiedy bedzie jakas satelitka do turnieju PPT?
    1 września (piątek) o godzinie 19.00 (wpisowe 100 punktow VIP, gwarantowane 5 wejsciowek, liczba uczestnikow 250, punkty VIP sa odejmowane z konta gracza w i4poker.com).

    Cytat Zamieszczone przez konkurent
    Nie dramatyzujcie
    Fakt jest taki, ze to i4poker sponsoruje te turnieje i ze wzgledu na to moze zaprosic na nie kogo tylko zechce. A to, ze nazywa sie to Polish Poker Tour... skoro ta nazwa nie jest nazwa zastrzezona to i4poker nie ma zadnych przeszkod zeby jej uzywac.
    Wypisywanie postow o charakterze " to nie fair / karygodne / nieuczciwe / niemoralne etc. bo tylko gracze i4poker maga grac w turnieju " i tak w zaden sposob na organizatorow nie wplywa, wiec dajcie sobie spokoj. Ja zagladam tu gdy pojawi sie nowy post, gdyz moze pojawi sie jakis nius od i4poker - nie po to by czytac jak marudy wyrzucaja z siebie swoje zale.
    Nazwa jest zastrzezona.
    Posty o charakterze "to nie fair / karygodne / nieuczciwe / niemoralne" wplywaja demoblizujaco na caly rynek turnejow naziemnych w Polsce. PPT - to tylko pierwszy krok do naprawde wielkich tourów i turniejów. Chcemy go zrobic razem z tymi, ktorzy potrafia docenic nasze zaangazowanie.

    Cytat Zamieszczone przez Grzegorzczer
    Chyba ktoś tu troszke żle zapowiedział PPT. A mianowicie:
    "Czeka tam na Was propozycja od naszego serwisu dla naprawde najlepszych graczy turniejowcyh w Polsce" Ja to odbieram w ten sposób że najlepsi gracze w polsce grają na i4poker.
    Chyba tak nie jest. Znam kilku dobrych graczy i z tego co wiem to nie grają w tym pokerroomie.
    Po drugie organizatorom turnieju o nazwie POLISH POKER TOUR powinno zalerzeć na tym aby zagrali tam liczący się pokerzyści,a nie zmuszać ich do gry na i4poker. Ktoś chce pokazać że jest najlepszy w polsce a tu lipa MUSISZ się zapisać na i4poker.
    Moim zdaniem ten turniej nie zasługuje na nazwe "PPT" ponieważ przez taką organizację na 100% nie zagrają tam wszyscy najlepsi.
    Zalezy nam zeby w PPT zagrali najlepsi pokerzysci w Polsce. Nikogo nie zmuszamy jednak do gry w i4poker.com. PPT - to tylko i wylacznie propozycja. Jesli chcesz pokazac ze jestes najlepszy w Polsce mozesz grac w odpowiadajacym Twoim gustom pokerroomie i tam probowac swoich sil (np. w ligach naziemnych sponsorowanych przez inne pokerownie), ale niestety nie zagrasz w Polish Poker Tour, jesli nie bedziesz gral online w i4poker.com. Dbamy o swoich graczy najlepiej jak umiemy i to wlasnie do nich skierowana jest ta propozycja. Wszystkim dogodzic sie nie da - my nagradzamy naszych graczy.

    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com
    turnieje@i4poker.com

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    177
    "Malokontenctwo" faktycznie nie ma sensu, sytuacja jest prosta, i4poker organizuje "PPT" za swoje pieniądze. Niewątpliwie jednym z założeń jest promocja własnego pokerroomu, i mają do tego pełne prawo, jak również do ustalenia takiej formuły jaka im odpowiada. Kqażdy to chce może grać - na podanych warunkach - kto nie chce, nie musi.

    Ale nie widzę nic złego w zwróceniu uwagi na fakt, że jeśli RZECZYWIŚCIE zależy im na tym, aby w turniejach tych grali wszyscy najlepsi gracze w Polsce, to proponowana formuła nie tylko bardzo oddala ich od zrealizowania tego celu, ale wręcz w sposób oczywisty to uniemożliwia. Innymi słowy, tego typu stwierdzenia są i będą tylko chwytem marketingowym - o ile forumuła turniejów nie zostanie zmieniona na w pełni otwartą.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez i4poker Polska
    Naprawde wlozylismy duzo pracy w ten projekt. Nie bede tu chwalil i4poker.com, ale jak dotad zaden pokerroom na rynku nie zorganizowal takiego cyklu. Wnioski nasuwaja sie same. Nam akurat zalezy na turniejach naziemnych..

    Gratuluje Piotr wspanialego pomyslu. Widze ze nie doczekam sie na maila na ktorego umawialismy sie jakis czas temu i widze ze pomysl przypisujecie juz tylko Sobie! Gratuluje!

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Ja tak po przeczytaniu wszystkich postow stwierdzam ze ludzie podejmuja zbyt pochopne wnioski poniewaz ugrac 350pkt vip to jest 2-3 godzinki gry na stawkach 0.25-0.50 poniewaz pkt vip sa bardzo latwo przyznawane(mam na maysli dobry sposob naliczania, nie trzeba ogladac flopa zeby dostac pkt.).Oprocz tego uwazam ze zamiast krytykowac powinnismy dziekowac serwisowi i4poker za taki dobrze przemyslany projekt. pozdro

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    swego czasu na turnieju w czestochowie myslalem o o zorganizowaniu cyklu turniejow naziemnych o nazwie " Polska Poker Tour"
    myslalem jednak o innej formie - kazdy turniej sponsorowany przez inny room ( podobnie jak wpt) a final dla graczy wszystkich ktorzy chca zagrac niezaleznie od " przynaleznosci roomowej"
    popieram kazdy pomysl grania offline jednak niejaki "przymus" grania akurat na jednym konkretnym roomie aby miec szanse tylko i wylacznie zapisu sie do danego turnieju uwazam za lekko chybiiony
    coz zycze powodzenia jednak turnieje organizowane w miedzyczasie beda jakby lepszym wyznacznikiem sily w polskim pokerze

    mam cicha nadzieje ze podobny tour lecz na bardziej rozwaznych zasadach uda sie stworzyc
    nie neguje jednak w zadnym wypadku inicjatywy prosze nie zrozumiec mnie zle

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    Jeżeli już stworzyli PPT i chcą równać do Europy czyli EPT to czemu do cholery każdy musi jeżdzić po całej Polsce żeby się dostać do turnieju finałowego, ja bym to zorganizował w ten sposób że z każdego turnieju można się zakfalifikować do finałowego, który ma podobno odbyć się w Gdańsku. Wtedy załóżmy np. 10 os. najlepszych z pierwszego turnieju mają już wejściówki na finał, a jak komuś się nie uda to wtedy może jechać na drugi turniej np. do Warszawy i znów próbować swoich sił. Tak jak odpowiednio odbywa się to w EPT i nie trzeba jeżdzić po całej Europie żeby jechać na Finał do Monte Carlo. Jeszcze jedno przy tak bardzo niskim wpisowym w porównaniu do EPT to jeżdzenie po całej Polsce żeby się dostać do finału to istny bezsens i nieudana inwestycja (koszty podróży, noclegu, wyżywienia dużo przewyższają wpisowe ) dlatego moje rozwiązanie byłoby idealne dla każdego. Ktoś się chyba ze mna zgodzi
    :P

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    15
    Jak dla mnie fantastyczna sprawa Chyba czegoś takiego u nas w Polsce jeszcze nie było. Ale i tak zawsze się znajdą tacy, którym się coś nie podoba. I4 jest sponsorem, wykładają kasę na nagrody, na organizację i wydaje mi się, że mają prawo promować poprzez ten cykl swój własny pokerroom. Chyba o to właśnie chodzi. To logiczne, przynajmniej dla mnie. A do tego sama możliwość wystartowania na żywo w takim turnieju to już będzie niezła frajda Tak czy inaczej zamierzam przynajmniej w Gdańsku być.
    pozdrawiam